Genel Teknoloji Haberleri

İşte Karşınızda Yeni HTC!

HTC’nin amiral gemisi akıllı telefonu olacağı söylenen HTC U’ya ait olduğu iddia edilen görsel ve özellik bilgileri sızdırıldı.

Yeni Modelin Özellikleri Neler Olacak?

Mart’ın sona ermesiyle birlikte, HTC’nin bir sonraki amiral gemisi telefonu hakkındaki söylentileri çıkmaya başladı. Söylentilere göre telefona HTC U adı verilecek ve 1440 x 2560 çözünürlükte 5,5 inçlik ekrana sahip olacak.

Snapdragon 835 yonga seti cihaza güç sağlayacak ve bu da bir sekiz çekirdekli işlemci ve Adreno 540 GPU’ya sahip olacağı anlamına geliyor. Yeni modelin Sense 9 kullanıcı arayüzü kullanıma sunulacak ve mobil cihaz 64GB ve 128GB genişleyebilir dahili depolama ortamı ile gelecektir.

Arkada 12MP’lik bir kamera bulunurken, 16MP’lik bir kamera ünitenin ön tarafını süslüyor.

HTCnin yeni modelinin görüntüleri sızdı.

SlashLeaks tarafından HTCU’nun (“Ocean” lakaplı) özelliklerine ait olduğu iddia edilen bir görsel sızdırıldı. Yeni akıllı telefon ince kenar çerçeveleri sunacak ve üst ve alt çerçeveleri incelecek.

Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Çift hoparlörler, cihazın altında, USB Type-C portuyla birlikte bulunacak. Tuhaf bir şekilde, görüntülerde güç düğmesi, parmak izi tarayıcı veya ses denetimi gösterilmemiş. Yeni model cihazda tüm bu düğmeler cam ekranın altına entegre olabilir.

Telefonun bu ayın sonlarında tanıtılması bekleniyor.  Telefon Mayıs ayında ise satışa sunulacak.

 

 

Kaynak: teknolojioku

Whatsapp İletişim