Genel Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Note 7 aksesuarları inceliyoruz

Samsung firmasının son amiral gemisi olarak piyasaya sürülen Galaxy Note 7 tanıtımı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Tasarım, teknik özellik ve aksesuarları ile öne çıkmayı başaran Note 7 kullanıcılarla buluşmaya başladı. Zengin Aksesuar içeriğiyle de dikkatleri çekmeyi başaran cihazda bir çok yeni aksesuar da yer almaktadır. Aksesuarlarını sizler için inceledik.

Samsung Galaxy Note 7’nin aksesuarlarını sıralayacak olursak eğer; birbirinden farklı özellikleri ile kılıfları, yeni güç adaptörleri ve taşınabilir şarj cihazları yer almaktadır. Bunlara ek olarak birde Usb Type-C Konnektör eklenmiş ve bu sayede daha hızlı şarj imkanı ve daha hızlı veri aktarımı sağlama imkanı sunmuştur.  Galaxy Note 7 özellikleri haberimizi inceleyerek cihaz detaylarına ulaşabilirsiniz.
Aksesuarları sırayla inceleyelim.

1.S View Stand kılıf : Stand kılıfı olarak adlandırılan bu ürün sayesinde film izlerken çok basit yöntemlerle telefonunuzu bir standa çevirebilirsiniz. Koruyucu kılıf özelliği ile de telefonunuzun güvende olduğunu hissedeceksiniz.
2.Led göstergeli kılıf : Dikkat çekici bir görsellik sunan ve bazı kullanıcılara hitap eden bu özellik kılıf üzerine tasarlanmış led göstergeleri ile güzel bir görsellik sunmaktadır. Bu görselliğin yanı sıra gelen aramaları kapağı kaydırarak cevaplayabilir, alarm çaldığında tek bir hareket ile alarmı sonlandırabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 7 aksesuarları inceliyoruz


3.Şeffaf View Cover : İsminden de anlaşıldığı gibi saydam bir tasarıma sahip bu kılıf sayesinde telefonunuzda kılıf var mı yok mu belli değil. Telefon ile uyum içerisinde herhangi bir görsel bozukluk veya tasarımı etkilemeyen bir kılıf tasarlanmıştır. Koruyucu özelliği de unutulmamalıdır.

4.Deri kılıf : Deri kaplamalı olan bu kılıf. Daha rahat kullanım ve dikkat çekici bir tasarım sunmaktadır.
5.Klavyeli kılıf : Note 7’nizi kapak tarafından korurken ön panelden de kılıfa ek olarak tasarlanan klavyenizi kullanmanıza olanak tanır. Herhangi bir kablo bağlantısına ihtiyaç duymaz ve şarj edilmesine gerek yoktur.
6.Lens kılıfı : Kaymaz kılıf ve değiştirilebilir lens özelliği ile dikkat çeken bir kılıf. Bu kılıf ile telefonunuzu anında profesyonel bir fotoğraf makinesine çevirebilirsiniz.
7.Backpack : Telefonunuzu her ortamda şarj edebilme imkanı sunar. Suya dayanıklılık özelliği ile zor şartlarda telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilir ve telefonunuzu kullanabilirsiniz.
8.Taşınabilir şarj cihazı : Daha hızlı şarj imkanı sağlar. Birçok cihaza uyumlu olarak çalışabilir, kılıf tasarımı ile de görsellik olarak iyi durumda gözüküyor. 10200 mAh’lik şarj cihazı sayesinde cihazınızı daha hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 7 aksesuarları inceliyoruz, S Pen Nedir?

9.S Pen : Yeni S Pen ile daha hassas bir kullanım mümkün. Yeni yapılan geliştirmeler sayesinde hassasiyet artırılmış ve suya dayanıklılık özelliği ile de dayanıklılık testini geçmiştir.
10.Usb Type-C Konnektör : Usb Type-C konnektör uyumluluğu ile Note 7’nizi daha hızlı şarj edebilir ve kullandığınız cihazlar üzerinden veri aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak:andronova.net

Whatsapp İletişim