Genel

Adana Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO Danışmanlığı İle Gelirinizi 3 Katına Çıkarın!

Kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer bir şirkette yöneticiyseniz ya da şirketin sahibiyseniz ve arama motoru sıralamalarında rakip firmalardan daha gerilerde yer alıyorsanız, kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız biz size yardımcı oluruz! Rakip firmaları kısa sürede geçmeniz için sitenize iç ve dış arama motoru optimizasyonu çalışması yaptırarak kurumsal SEO hizmetimizden yararlanabilirsiniz, ayrıca Google’da ilk sayfaya yükselebilirsiniz.

Sıkça Karşılaşılan Kurumsal SEO Hataları:

  • Organik yönden sıralamada yükselmek için 3 kural vardır: birinci kural, arama motorlarının sitenizi kolayca tarayarak indekslemesi için sitenizin kodlama ve yapılandırma açısından arama motorlarına uygun şekilde ayarlanması gerekir.
  • Hazırladığınız web sitenizin içeriğide çok önemlidir. Özgün, kaliteli ve sitenizle alakalı olmalıdır. Ayrıca ziyaretçilerinizin aradıkları verileri yayınladığınız içeriklerde kolayca bulması gerekir, bu nedenle sitenize gelen ziyaretçilerin sitenizden memnun olmaları gerekmektedir, aksi halde birkaç saniye içinde sitenizden ayrılırlarsa bu google sıralamasında düşmenize neden olabilir.
  • Şirketler genellikle sitelerini SEO konusunda uzman olmayan kişilere emanet ederler, SEO’dan anlamayan web tasarımcılara veya arama motoru optimizasyonundan anlamayan yazılımcılarına SEO hizmeti yaptırırlar, bu nedenle sıralamada pek yükselemezler, belki de sıralamadan düşerler, bu işi uzmanlara bırakmak en iyisidir.
  • Son olarak, sektörünüzde lider olabilmek için web sitenizin şirketinizi en iyi şekilde tanıtması gerekmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmeti

Genellikle şirketler web sitelerini tanıtmak için reklamlara ciddi miktarda bütçeler ayırmaktadırlar. Maalesef bazen reklamlara harcanan para israf olmaktadır, örneğin, Google reklam hizmetine ayırdığınız paranın çoğu boşa gider, çünkü 500 kişi reklamlarınıza tıklarlarsa ve bunların sadece %1’i ürün veya hizmetinizden satın alırsa, reklama ayırdığınız yüzlerce lira çöpe gider, kazanan Google olacaktır, kaybeden siz olacaksınız.

Bu nedenle arama motorlarında anahtar kelimeleriniz sayesinde daima en üst sıralarda yer almak istiyorsanız, o zaman arama motoru optimizasyonu hizmeti için başarılı kurumsal SEO uzmanı kiralayabilirsiniz, böylece kazanan siz olursunuz.

Kurumsal SEO Sektöründe Neden Biz?

Eğer şirketiniz için kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü uzman olduğunu söyleyen kişiler sitelere büyük zarar vermektedir, örneğin, spam programlarla siteleri kısa süreliğine yükseltirler ama birkaç gün sonra o site sıralamada eskisinden daha gerilerde yer alır, çünkü Google ilk önce bu spam çalışmaya dikkat etmez, ama algoritmalarıyla kısa sürede bu spam çalışmayı fark eder ve siteye ceza keser, bir daha o sitenin sıralamada yükselmesi çok zaman alır. İsterseniz deneyebilirsiniz, sizden hemen para isterler ve sitenizin ismini ve anahtar kelimelerini alarak, birkaç güne de bu spam programların otomatik olarak hazırlamış olduğu raporu size teslim ederler, hiçbir analiz de yapmazlar. Böyle sözde SEO danışmanları sadece paraya bakar, yani parayı verirsiniz, düdüğü de çalmazsınız.

Biz profesyonel şekilde sadece kurumsal sitelere çalışma yapmaktayız, müşterilerimizin hepsi de hizmetimizden memnunlar, çünkü bizim için ilk önce müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir. Zaten ilk sayfaya yükselme garantimiz de vardır, eğer belirli süre içinde Google sıralamada anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya yükselmezseniz, paranızı iade ediyoruz. Hizmetimizden yararlanmadan önce Google’daki anahtar kelimelerde sıranızı öğrenebilirsiniz, veya biz ilk önce gereken şeyleri analiz yaparak rapor vereceğiz, siz de kararınızı ona göre verebilirsiniz.

 

http://www.magnetweb.net/adana-kurumsal-seo-hizmetleri.html

http://www.magnetwebtasarim.com/adana-kurumsal-seo-hizmetleri.html

Whatsapp İletişim