Genel

Apple, 299 dolara tasarım kitabı satacak!

Apple’ın 20 yıllık tasarım hikayesini anlattığı kitap görüntülendi. Apple ürünlerinin tasarımlarını ele alan kitap için 299 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

Apple, zaman zaman ikonik tasarımları zaman zaman ise teknoloji dünyasında devrim yaratan tasarımları ile her dönem gündeme gelmeyi başarıyor. Tasarıma büyük önem veren Apple; tasarım alanında firmanın son 20 yıldaneler yaptığını şimdi bir kitap halinde tasarımcılarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Kitabın içerisinde yer alan tasarım aşamalarını ve Apple ürünlerinin fotoğraflarını ünlü film yönetmeni AndrewZuckerman çekmiş. İki farklı modelde satışa sunulacak olan kitapların fiyatları ise bir hayli pahalı.

10.20 x 12.75 inç boyutlarındaki tasarım kitabı 199 dolara, 13.00 x 16.25 inç kitap ise 299 dolara satışa sunulacak. 450 adet fotoğrafın yer alacağı kitap yarından itibaren; Birleşik Devletler, Birleşik Krallık, Avustralya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Kore ve Tayvan ülkelerindeki Apple Store’lardan satın alınabilecek.

designed-by-apple-in-california-11

Yaklaşık 1.000 TL değerinde olacak olan Apple tasarım kitabının ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/

Whatsapp İletişim