Adana Dijital Pazarlama Eğitimi Araştırma Dijital Pazarlama Dijital Pazarlama Teknikleri E-Mail Marketing Genel Teknoloji Haberleri

Apple Resmi Sitesinde “iPhone 6s” i Yayınladı

Apple, yarın TSİ 20:00’da yeni iPhone serisi cihazlarını tanıtacak. Tasarım olarak bir önceki modelle benzer şekilde gelecek olan iPhone 6s, yapısal olarak da çok sağlam olacak. iPhone 6’nın başına gelen bükülme olaylarının 6s’in başına gelmemesi için gövdenin yapımında 7000 serisi alüminyum kullanan Apple, ayrıca cihazın çizilmelere karşı da dayanıklı olmasını sağlayacak. Videoda görünen bir başka detay ise iPhone 6s’in iki farklı altın renk seçeneğiyle geleceği. Hem altın hem de altın gülü renklerine sahip olacak cihaz için uzun zamandır dillendirilen ‘altın gül rengi olacak mı?’ sorusu da cevabını bulmuş oldu.

Kamera olarak 8/1.5 MP çözünürlükte kameralar yerine 12/5 MP çözünürlüklü kameralara geçiş yapılmasıyla ilgili söylentiler artık doruk noktasına ulaştı. Aynı şekilde RAM için de öyle. 2 GB RAM’le gelmesi beklenen iPhone 6s, eğer iPhone 6’daki özelliklerini koruyarak gelirse çok büyük hayal kırıklığı yaratır.

Force Touch teknolojisinin gelecek olmasından dolayı biraz daha kalın olması beklenen iPhone 6s (7.1 mm), altın ve altın gül renkleri dışında uzay grisi ve gümüş renk seçenekleriyle gelecek.

Kaynak: webtekno.com

Whatsapp İletişim