Genel Oyun

Call Of Duty WWII İçin Yeni Fragman Yayınlandı!

Call of Duty, tarihin en büyük askeri savaşı ve serinin doğduğu yer olan II. Dünya Savaşı’na dramatik biçimde geri dönüyor.

Oyuna ait ilk tanıtım videosu ise sonunda yayınlandı.

Hakkında birçok iddia ortaya atılan yeni Call of Duty oyununun resmi tanıtımı sonunda gerçekleşti. 2. Dünya Savaşı zamanına geri dönerek seri, Call of Duty: WWII ile ünlü Normandiya Çıkarması savaşı zamanına geri dönüyor.

3 Kasım Cuma günü Call of Duty: WWII oyuncuları unutamayacakları bir yolculuğa çıkacak ve İttifak güçlerinin başarısı için hayati önem taşıyan Avrupa cephelerinde savaşacak. Yeni Call of Duty epik çapta gerçekçilik, aslına uygunluk ve sinematik görseller sunacak. Oyunun karada geçen çatışmalarına ek olarak Çokluoyuncu kısmı tanınmış harita bölgelerinde yeni modlar, sistemler ve oynanış yenilikleri getirecek; yeni Nazi Zombies işbirliği modu ise yepyeni bir hikaye ve adrenalin dolu bir deneyim yaşatacak.

Activision tarafından yayınlanan ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: WWII yeni nesil konsollarda II. Dünya Savaşı oyun deneyimini belirleyen oyun olacak.

“İki buçuk yıl önce seriyi kökenlerine döndürme kararı aldık ve Call of Duty: WWII de bunu olabilecek en epik biçimde gerçekleştirecek.” diyen Activision CEO’su Eric Hirshberg sözlerine şöyle devam etti: “Sledgehammer Games’teki ekip dünyanın bugüne kadar gördüğü en büyük savaşın hem epik büyüklüğünü, hem de insani yanını onurlandıran otantik, gerçekçi bir sinematik deneyim hazırladı. Bu oyun serinin hayranlarına II. Dünya Savaşı’nı daha önce görmedikleri şekilde yaşama imkanı verirken, bu tarihi savaşı yeni nesil oyuncularla da tanıştıracak.”

Call Of Duty Sevenlerine Yepyeni Bir Deneyim Sunacak!

Sledgehammer Games Stüdyo Başkanı ve Kurucu Ortaklarından Michael Condrey konuyla ilgili şunları söyledi: “Call of Duty: WWII, Sledgehammer Games’teki herkes için ilham ve tutku dolu bir yolculuk oldu. Ekip II. Dünya Savaşındaki kahramanlıklara ve askerlerin fedakarlıklarına odaklanarak savaşın gergin doğasını yaşatmak için elinden geleni yaptı. Zengin anlatımlı, aksiyon dolu hikaye modu ve yenilikçi çokluoyuncu deneyimi sayesinde oyunculara tiranlığın kıyısına gelmiş bir dünyada özgürlük uğruna savaşan bir askerin neler yaşadığını göstereceğiz. Ve işbirliği modundaki benzersiz hikaye de hayranlarımızın seveceğine emin olduğumuz yepyeni bir Nazi Zombies deneyimi sunacak.”

Call of Duty: WWII, 3 Kasım tarihinde, PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için raflardaki yerini alacak. Oyunu şimdiden sipariş verenlerin özel betaya katılarak yapımı önceden deneyimleme şansı bulabilecek.

 

Kaynak: Milliyet

Whatsapp İletişim