Genel

Eski Instagram Logosuna Geri Dönün!

Instagram, kısa bir süre öncesinde logosunda ve uygulama arayüzünde değişikliğe gitmiş, olumsuz tepkiler almıştı. Eski logoya geri dönme yöntemi haberimizde.

Kullanıcıların, son dönem itibariyle en çok tercih ettiği sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, uygulama bünyesinde yaptığı değişiklikle kullanıcıları şaşırtmıştı.

Instagram’ın logo ve uygulama arayüzünde yaptığı değişiklikler ise kullanıcılardan tarafından olumsuz yönde eleştirilere maruz kalmıştı.

Mizahi bir dille logoyu “çamaşır makinesi”ne benzeten kullanıcılar, uygulama arayüzünden duydukları rahatsızlıkları da dile getirmişlerdi.

Henüz yeni sürüme adapte olamayan, eski logoya geri dönmek isteyen kullanıcılar için ise, bir çözüm yöntemi bulunmuş durumda.

Instagram logosunu eski haline döndürme yöntemi

Instagram’ın yeni logosuna alışamamasını takiben, eski logoya geri dönmek isteyen kullanıcılar, 3 aşamalı yöntemin ardından isteklerini yerine getirebiliyorlar.

Yalnızca iOS cihazı kullanıcıların uygulayabildikleri yöntem şu şekilde;

Kullanıcılar, eski logoya geri dönmek için  deyimi yerindeyse Instagram‘ıyeniden yapılandıracaklar.

Mevcut Instagram logosundan ayrı olarak, yeni eski logoya kavuşmak isteyen kullanıcılar, Safari tarayıcısından bu siteye giriş yapacaklar.

 

 

 

 

kaynak:shiftdelete

Whatsapp İletişim