Oyun

God of War PS4’ün Sınırlarını Zorluyor

E3 2016‘nın en merak edilen konferanslarından biri olan Sony kanadı, yayınladıkları yeni oynanış videosu ile yeni God of War oyununu tanıttı. İşte yeni God of War oynanış videosu!

Sony’nin E3 2016 konferansı sırasında etkileyici bir sunum ile birlikte tanıtılan yeni God of War oyun basının gündemine oturdu. Yayınlanan muhteşem oynanış videosunda, en dikkat çeken nokta şüphesiz sabit kamera kullanılması yerine TPS (Third Person Shooter) kamera açısının kullanması.

Üst düzey grafiklerin yanı sıra oynanış ve serbest kamera açısında yapılan değişiklikler ile duyurulan yeni God of War oyunu, daha önce çıkan bir God of War oyunu yerine, sıfırdan hazırlandı yeni bir yapım olarak karşımıza çıktı.

Oyun önceki God of War oyunlardaki seri ismi yerine, direkt olarak God of War adıyla lanse edildi. Hikayeye sıfırdan başlayan Sony yeni God of War oyununda senaryoyu Nordic mitolojisinde geçiriyor. Daha önceki sızıntı haberlerde gördüğümüz fakat hakkında fazla detay sahibi olmadığımız yeni karakter hakkında yine bir bilgi paylaşılmadı.

Sony tarafından yeni God of War oyunu için başka herhangi bir detay paylaşılmayan yeni oyun yayınlanan video ile göz doldurmayı ve milyonlarca oyun tutkununu meraklandırmayı şimdiden başardı.

 

 

kaynak:shiftdelete.net

Whatsapp İletişim