Genel Teknoloji Haberleri

Google’dan Ücretsiz Android Uygulama Dersleri!

Android işletim sisteminin geliştirilmesi ve yeni uygulamaların yer alması amacıyle Google ücretsiz Android Uygulama Geliştirme Dersi veriyor.

Google, geliştiriciler için önemli bir imkan sağlıyor. Google tarafından yapılan son açıklamada Android Uygulama Geliştirme Derslerinin verileceği belirtilirken, kursların ücretsiz olması da bu konuda oldukça cazip bir fırsat yaratıyor. Oyun yazmak ya da uygulama geliştirmek isteyen kişiler için oldukça ideal olan bu imkandan isteyen herkes yararlanabilecek. Üstelik herhangi bir ücret ödenmeden ve kayıt yapılarak Android Uygulama Geliştirme Dersi alabilecek.

Uygulama Yapmak Çok Daha Kolay Olacak!

Android işletim sisteminin temel alınacağı Android Uygulama Geliştirme Derslerinde kişiler daha kolay bir şekilde uygulama geliştirmenin yollarını öğrenecek. Eğitimlerin Google mühendisleri tarafından verileceği belirtilirken eğitimlerin hiçbir bilgisi olmayan kişiler için de ideal olduğu ve 0’dan başlanarak kişilere uygulama ve oyun geliştirmenin anlatılacağı belirtildi. Bu bakımdan bu sektöre yeni giriş yapan kişiler de Android Uygulama Geliştirme Dersi ile daha iyi ve profesyonel bir eğitim alabilir.

İngilizce Şart!

Android Uygulama Geliştirme Derslerinin İngilizce olarak verilecek olması Türkiye’deki ilgililer için tek sorun olabilecekken, İngilizce düzeyi iyi olan kişiler için dil sorunu olmadan eğitimlerden yararlanmak mümkün olacak. Ayrıca eğitimi tamamlayan ilk 50 kişiye Google tarafından burs verilecek. Fakat bu imkan için ücretli olarak sunulan eğitim paketlerinden yararlanılması gerekiyor.

Kaynak:veteknoloji.net

Whatsapp İletişim