Genel

iPhone 7 Renk Seçenekleri Belli Oldu

Eylül ayında düzenlenecek Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda (WWDC) karşımıza çıkarılacakiPhone 7’de yeni renk seçeneğinin ekleneceği bir süredir konuşuluyor. Siyah ve koyu mavi iPhone modelinin şık göründüğünü düşünen kullanıcılar arasındaysanız hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

iPhone 7’nin tanıtımına az bir zaman kala cihazın teknik özelliklerinden ziyade görselleriyle karşılıyoruz. Gün geçmiyor ki cihazın tasarımını gözler önüne seren bir fotoğraf paylaşılmasın. Son olarak Nowhereelse.fr sitesinde paylaşılan fotoğraflar uzun süredir konuştuğumuz, heyecanlandığımız bir yeniliği boşa çıkarıyor.

iPhone 7’yi merakla bekliyorsanız sızıntıları da takip eden biri olarak iPhone 7’de koyu mavi ve siyah renk seçeneklerinin olabileceği, Apple çalışanlarının ve kullanıcıların vazgeçilmez rengi uzay grisinin artık olmayacağını duymuşsunuzdur. Bazı kullanıcılar için muhteşem olan bazı kullanıcıların tepkisini alan yeni renkler söylenti aşamasında kalabilir. Sitede paylaşılan fotoğraflarda yeni rengin eklenmediğini, klasik gümüş, uzay grisi, altın ve roze altın renklerinin iPhone 7’de de geçerliliğini sürdüreceğini netlikle görüyoruz.

Görsellerde iPhone 7’nin yeni anten çizgileri, çıkıntılı büyük kamerası da dikkat çekiyor. Tabii ki sızıntıların gerçeğe dönüşmeme ihtimali de var. Apple’ın son dakika değişikliklere gidip şaşırttığını hepimiz biliyoruz.

Kaynak:tamindir.com

Whatsapp İletişim