Genel Teknoloji Haberleri

Karşınızda Yeni The Essential Phone!

the essential phone

The Essential Phone’un satış tarihi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı.

Android işletim sisteminin mucitlerinden biri olan Andy Rubin tarafından hazırlanan ve bugüne kadar Essential PH-1 ya da The Essential Phone adıyla tanıdığımız yeni akıllı telefon dün tanıtıldı.

The Essential Phone nasıl satın alınır?

5.71 inç’lik 2560 x 1312 çözünürlükte QHD ekranıyla dikkat çeken The Essentıal Phone’un ne zaman satışa sunulacağı ise henüz resmileşmiş değil.

Fakat Andy Rubin’in verdiği bir röportajda cihazı 30 gün içerisinde kargolamaya başlayabilecekleri belirtildi.

700 Dolar’lık fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan The Esential Phone’u şu anda ABD dışında satın almak ise mümkün değil.

Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlarına özel olarak başlatılan ön sipariş dönemi ise devam ediyor.

Yani eğer ABD’de yaşıyorsanız, The Essentıal Phone’un resmi internet sitesine giderek kayıt olabilir ve ön siparişinizi verebilirsiniz.

the essential phone

The Essential Phone ilginç tasarımıyla dikkat çekiyor.

Cihaz için satıcı firmalarla görüşülüyor.

Eğer Rubin’in sözleri yanlış anlaşılmadıysa, 30 gün sonra da cihazınızın kargoya teslim edildiğini öğreneceğiniz kesin gibi.

The EssentialPhone’un yalnızca kendi internet sitesi üzerinden satılmayacağını da belirtmemiz gerekiyor.

Andy Rubin yine aynı röportajda çeşitli GSM operatörleri ve perakendeciler ile görüşmelerinin sürdüğünü, yakın zamanda yapılacak duyurular ile birçok satış noktasında cihaza rastlayabileceğinizi de belirtti.

Fakat bu anlaşmalar için herhangi bir tarih vermekten kaçınan Rubin, The Essential Phone’u ABD dışında bir ülkede yaşayan ve satın almak isteyen kullanıcıların bir süre daha beklemek zorunda olacağını gözler önüne sermiş oldu.

 

Kaynak: shiftdelete

 

Whatsapp İletişim