Oyun

No Man’s Sky’ın çıkış tarihi kesinleşti!

Yılın heyecanla beklenen oyunlarından No Man’s Sky‘ın geliştiricisi Hello Games, oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığını müjdeledi. PlayStation 4 ve PC için 9 Ağustos’ta çıkması beklenen oyun 2013’te duyurulduğundan beri oyunseverler tarafından merakla bekleniyordu.

Bağımsız oyun geliştiricisi Hello Games’in kurucusu Sean Murray oyunun tamamlandığını Twitter hesabından duyurdu. Ekibin bir selfie’siyle birlikte paylaşılan haber, oyunun çıkış tarihini de net olarak belirtiyor.

Oyunu geliştiricisi Hello Games, oyunla ilgili sorulan sorular üzerine No Man’s Sky’ın diskinin sadece 6 GB’lık veri içerdiğini de belirtti. Keşfedilmeye hazır 18 kentilyon gezegenin bulunduğu yapımın PlayStation 4 oyun diski, sadece 6 GB’lık veri içeriyor ki Hello Games’in ifadelerine göre bunun çoğu da ses dosyası.

9 Ağustos’ta Kuzey Amerika’da, 10 Ağustos’ta da Avrupa’da PS4 ve PC’ye çıkacağı resmiyet kazanan oyun, açık dünya türünde bir macera oyunu. Oyuncular uzayda seyahat ederek keşifler yapıyor, farklı yaşam türleriyle mücadele ediyor ve galaksinin en uzak köşelerine doğru yola çıkıyor.

kaynak:log.com.tr

Whatsapp İletişim