Genel Oyun

PES 2018 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

pes 2018

PES 2018’in üreticisi Konami, popüler oyunun çıkış tarihini resmen açıkladı.

PES 2018 haberleri şimdiden sevenlerini heyecanlandırmaya başladı. E3 2017’nin hemen öncesinde duyurulması beklenen PES 2018, futbol oyunları rekabetinde önemli bir alan kaplıyor. Geçtiğimiz yıl PES 2017 ile gerçekten de geçmiş hatalarından ders aldığını kanıtlayan PES’in yapımcısı Konami, bizlere yeni bir futbol klasiği sunmak için kolları sıvamış durumda.

pes 2018

PES 2018’in çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.

Bunun ilk emaresi olarak da PES 2018 17 Mayıs’ta resmi olarak duyuruldu. Oyunla ilgili ilk detaylar verilirken, çıkış tarihi de net bir şekilde belli oldu. Ayrıca oyunun ilk ekran görüntüleri de yayınlandı.

Kojima Productions tarafından geliştirilen Fox Engine, bir kez daha PES’in kalbini oluşturuyor. İlk kez Metal Gear Solid V ile kullanılan Fox Engine, PES 2017 için de yapı taşlarından birini oluşturmuştu. PES 2018 trailer – fragmanları henüz ortaya çıkmadı ama, bu yıl da görsel olarak geliştirilmiş bir oyun göreceğimize şimdiden eminiz. Ayrıca Fox Engine’nin uzun süredir eleştirilen oyun fiziklerine olan artı katkısı, yeni yapım ile beraber bir üst noktaya taşınacak.

Konami’nin bu noktada özellikle ışıklandırma efektleri üzerinde yoğunlaşacağını tahmin ediyoruz. Yüz modellemerinde gerçekten de başarılı iş çıkartan geliştirici firmanın aynı performansı kağıt gibi duran seyirciler üzerinde de göstermesini bekliyoruz.

pes 2018

PES2018 çıkış tarihi belli oldu.

Teknik açıdan bir önemli detay ise PES 2018 PS4 ve Xbox Scorpio için gelecek 4K oyun modları olacak. Yeni oyun iki konsolda da 4K 60fps olarak çalışacak.

PES 2018 çıkış tarihi ve fiyatı

En önemli olaylardan birine gelecek olursak; yapım lisans sorunları ile gündeme gelecek mi? Öncelikle PES serisi yıllardan beri, hatta yolun başından beri bu lisans problemleri ile uğraşıyor. Son 10 yılda yapabildikleri en sağlam iş Şampiyonlar Ligi ve Barcelona oldu. Önceleri North London gibi isimler yapımın son derece kaliteli olmasından dolayı pek göze batmazdı ama FIFA rakibine yetiştikten sonra ciddi eleştirilere maruz kaldılar.

pes 2018

Pro Evoulation Soccer 2018 yeni görselleriyle çok konuşulacak.

PES2018 Türkiye Ligi için sürekli olarak imza kampanyaları düzenleniyor, hatta Türkçe spiker bile gündemde ama Konami’nin Türkiye Futbol Federasyonu ile görüştüğüne dair bir kanıt bulunmuyor. Bu yüzden yaz dönemini beklemek gerebilir.

PES2018 çıkış tarihi ise resmi olarak belli oldu. Yapım 14 Eylül 2017‘de bizlerle buluşacak. PES 2018 fiyatı ise şimdilik 70 Euro olarak görünüyor. Resmi açıklama ile birlikte 60 dolar/euro’luk PES versiyonlarını da göreceğiz.

 

Kaynak: shiftdelete

 

 

Whatsapp İletişim