Dizi | Sinema

Resident Evil: The Final Chapter’ın ilk fragmanı yayında

Resident Evil

Serinin son filmi olması beklenen altıncı filmi The Final Chapter için yayınlanan ilk fragman, Alice’in hikayesini 2012’de kaldığı yerden devam ettiriyor.

Oyun veya kitaptan beyazperdeye uyarlama, her zaman büyük kitleleri memnun etmez fakat bu konudaki istisnalardan biri. Popüler oyun serisinin çok sevilen film uyarlaması, altıncı filmle 2017’de noktayı koymaya hazırlanıyor.

Resident Evil: Retribution’ın 2012’de bıraktığı yerden devam eden altıncı film The Final Chapter, insanlığın son umudu olan Alice’i (Milla Jovovich) her şeyin başladığı yer olan Raccoon City’yegötürecek. Umbrella Corporation’a karşı son bir yüzleşmeye sahne olacak olan Resident Evil: The Final Chapter’ın 27 Ocak 2017’de Amerika’da vizyona girmesi bekleniyor. Fonda çalan Guns N’ Roses parçasıParadise City’nin, konu ve sahnelere mükemmel uyum sağladığını fark etmemek elde değil.

Yönetmenliğini Paul W.S. Anderson yaptığı filmde Milla Jovovich, Ali Larter, Iain Glen, Shawn Roberts, Ruby Rose, Eoin Macken ve William Levy gibi isimler rol alıyor.

Resident-Evil-6-The-Final-Chapter-Movie-2017

 

kaynak: log.com.tr

Whatsapp İletişim