Genel Teknoloji Haberleri

Xiaomi Mi Band 3 Türkiye’de

En çok satan akıllı bileklik ailesinin en yeni modeli Xiaomi Mi Band 3 Türkiye’de ön satışta. Hepsiburada tarafından Türkiye’de ilk getirilen ürünün fiyatı ve özellikleri haberimizde.

31 Mayıs’ta Xiaomi’nin düzenlediği etkinlikle Xiaomi Mi 8Xiaomi M8 SEXiaomi VRXiaomi Mi TV 4 ve haberimize konu olan, Türkiye’de de merakla beklenen Xiaomi’nin akıllı bilekliği Mi Band 3 tanıtılmıştı. Xiaomi Mi Band 3, Türkiye’de satışa sunuluyor. İşte Türkiye’de ön siparişe açılan ve çok kısa sürede satışa sunulacak olan Xiaomi Mi Band 3 özellikleri.

Xiaomi Mi Band 3 özellikleri

Mi Band 2 modeline göre daha büyük ve daha yüksek çözünürlüklü bir ekranla gelen Mi Band 3, bu geliştirmelere rağmen 20 gün pil süresiyle dikkat çekiyor.

0.78 inç büyüklüğünde ve kavisli yapıda gelen OLED ekrana sahip olan Mi Band 3, dokunmatik desteğiyle beraber bildirimleri sizlere daha gelişmiş bir şekilde gösteriyor ve bildirimler arası geçişi daha kolay bir şekilde bizlere sunuyor.

Mi Band 2‘deki 0.42 inçlik ekrana göre 0.78 inç’e çıkarılan ekran sayesinde artık anlık mesaj gönderebilecek, arayanın kimliğine bakabilme ve aramayı red etme özelliği, ekrandan hava durumuna, alarma göz atıp, alarmı kapatabilme gibi pek çok özellik akıllı bilekliğe eklenmiş.

Ayrıca Mi Band 3, Mi Band 2 gibi nabız ölçer, adım sayar, koşu mesafesi, uyku takibi ve hareketsiz kalma gibi etkinliklerin takibini de yapabilecek.

50 Metreye kadar su sızdırmayan yapısı, 20 güne kadar dayanan pil gücü ve uygun fiyatıyla Xiaomi Mi Band 3, yine en çok satan akıllı bileklik olmayı başaracak. Ayrıca akıllı saatlerin düşük pil ömründen sıkılanlar için de Mi Band 3 artık daha ciddi bir rakip olarak ben buradayım diyor.

KAYNAK: SHIFTDELETE

Whatsapp İletişim