Genel

Apple Türkiye’de Eleman Arıyor!

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir iş ilanında Türkiye’de evinden çalışacak kişilerin arandığı belirtildi.

Apple Türkiye'de Eleman Arıyor!Apple son zamanlarda Türkiye’ye yönelik pek çok yenilik ve proje üretmeye başlarken bu konuda kişilere destek verilmesi amacıyla personel alımının yapılacağı belirtildi. Özellikle müşterilerin teknik sorunlarının çözülmesinde yardımcı olacak kişilerin İngilizce ve Almanya gibi yabancı dilleri de bilmesi gerekiyor.

Resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan iş ilanında aynı zamanda teknik destek ile birlikte kişilerin ürünler hakkında bilgi alabilmesi ve kişilere detayların aktarılması amaçlanıyor. İş başvurusunda belirtildiği gibi kişilerin Almanya, İngilizce dillerinden bir tanesi bilmesini gerekirken 8 Haziran’a kadar kişiler Apple için başvuruda bulunabilecek.

Türkiye’de evden çalışma imkanı sağlayacak Apple’a başvuruların yüksek olması beklenirken kişilerin özellikle internet şartlarına da dikkat etmesi gerekiyor. Detaylar açık bir şekilde belirtildiği gibi kişilerin kriterlere uygun olması halinde başvurularını iletmesi yeterli olacak. Haftada minimum 45 saat çalışması gereken kişiler 45 saati tamamladıktan sonra işlerine o hafta içi sonlandırabilecek.

Kişiler teknik destek ve tanıtımlar için bilgisayarlarına kurulacak özel bir sistem üzerinden hizmet verirken herhangi bir aksaklığın ya da internet sorunun da yaşanmaması gerekiyor. Bu bakımdan Apple yapılan başvurular arasında inceleme yaparken öncelikli olarak kriterlere uygun olanlara ve son olarak seçenekler arasından uygun seçeneği değerlendirecek.

Apple tarafından resmi internet sitesi üzerinden açılan iş başvuru ekranına kişiler kolay bir şekilde erişebileceği gibi istenildiği takdirde iş başvuru formunun doldurulması yeterli olacak. Kişiler başvurularının resmi olarak iletebilecek.

 

kaynak : veteknoloji.net

Whatsapp İletişim