Teknoloji Haberleri

LG G Flex 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

LG G Flex 3 bir kez daha gündemde. Kavisli ekran yapısıyla dikkat çeken serisinin üçüncü telefonu ne zaman tanıtılacak? LG G Flex 3 özellikleri neler olacak?

2LG G Flex 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

G Flex serisi altında iki telefon duyurusu gerçekleştiren LG, ürün döngüsü tamamlanmasına karşın henüz serinin üçüncü modelini tanıtmış değil.

Şirkete yakın kaynaklar ilk olarak telefonun Mart 2016’ta tanıtılacağı yönünde iddialarda bulunmuştu; ancak yaz dönemine girmek üzereyiz ve henüz LG cephesinden G Flex 3 modelini görebilmiş değiliz. Farklı kaynaklar ise LG’nin G Flex serisini rafa kaldırdığı yönünde görüş bildirdi.

LG G Flex 3, IFA 2016’da Tanıtılacak!

Uzun bir sessizliğin ardından G Flex 3 bir kez daha gündeme geldi.PhoneSspotsitesinde yer alan habere göre LG G Flex 3 modeli IFA 2016etkinliğinde görücüye çıkacak.

2-7 Eylül tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşecek etkinlikte teknolojisi dünyasına ilişkin birçok ürün sergileniyor. Son haberler ne derece güvenilir bilmiyoruz, fakat üçüncü nesil G Flex serisi telefonu etkinlik kapsamında görmemiz sürpriz olmayacaktır.

16-05/25/lg_g_flex_2_wide.png

LG G Flex 2

LG G Flex 3 Özellikleri

LG G Flex 3’ün muhtemel özelliklerine göz attığımızda iddialı bir telefonun bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Ekran tarafında 5.5 inç büyüklüğündeQuad HD çözünürlüklü kavisli P-OLED panelin kullanılacağı telefon beklendiği gibi gücünü Snapdragon 820 işlemcisinden alacak.16 magepiksel arka ve 8 megapiksel ön kameranın eşlik edeceği G Flex 3’ün bellek birimi ise 4 GB RAM ve 32/64 GB dahili depolamadan oluşacak. Telefon ayrıca microSD kart desteği sunacak.

Sizce G Flex serisi devam etmeli mi?

 

 

kaynak:shiftdelete

Whatsapp İletişim