Oyun

Deus Ex Go, iOS ve Android için Çıktı

Square Enix tarafından geliştirilen ve üçüncü GO oyunu olan Deus Ex Go çıktı. Sıra tabanlı bir oyun mekaniği ile karşımıza çıkan oyunda onlarca farklı bölüm yer alıyor.

Deus Ex Go, iOS ve Android için Çıktı: Square Enix tarafından ilk olarak Haziran ayında duyurulan Deus Ex Go, bugün itibarıyla iOS ve Android için sunuldu.

Hitman ve Tomb Raider oyunlarının ardından Square Enix tarafından mobile sunulan üçüncü ‘Go’ oyunu olan Deus Ex, diğer Go oyunlarında olduğu gibi sıra tabanlı bir oyun mekaniği ile geliyor.

50 farklı görev

PC tarafının ünlü FPS oyunu Deus Ex, yakın gelecekte geçen bir distopyayı konu alıyor. İnsan üstü güçlerin yer aldığı oyunda sibernatik organlara sahip olmak mümkün.

16-08/18/deus-ex-go-ios-ve-android-cikti-2.jpg

Go serisiyle farklı bir oynanış mekaniğini mobile taşıyan Square Enix, oyuncuların karar vermeden önce iyice düşünmesini, plan yapmasını ve ona göre aksiyon almasını amaçlıyor.

Deus Ex Go oyununda hikaye modu ile 50 görev ve çözülmesi gereken onlarca farklı bulmaca yer alıyor. Oyunun fiyatı ise her iki mağaza için de 12,99 TL olarak belirlenmiş durumda.

kaynak: shiftdelete.net

 

Whatsapp İletişim