Teknoloji Haberleri

Galaxy Note 7 İçin İlk Güncelleme Yayınlandı

Samsung, yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 7 için ilk güncellemeyi yayınladı. Peki, Galaxy Note 7 için yayınlanan bu güncelleme kullanıcılara neler sunuyor?

Galaxy Note 7 İçin İlk Güncelleme Yayınlandı : Samsung’un 2 Ağustos günü tanıttığı yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 7, kullanıcıların büyük bir beğenisini kazanmayı başardı ve firma bir taraftan ön siparişleri teslim etmeye başlarken, diğer yandan üretim sürecinde aylık hedeflerini üst seviyeye çıkardı.

Tabi Samsung, üretim sürecinde olduğu gibi yazılımsal tarafta da çalışmalarını hızlandırmış durumda. Galaxy Note 7 için Android 7.0 Nougat güncellemesini en kısa sürede vermeyi planlayan firma, cihazda yer alan yazılımsal sorunların giderildiği ilk güncellemeyi yayınladı.

Galaxy Note 7 için ilk güncelleme yayınlandı

Galaxy Note 7’nin SM-N930W8 model numarasına sahip olan versiyonu için yayınlanan ve N930W8VLU1APH1 yapı numarası ile gelen güncelleme, 96,26 MB boyutunda.

Galaxy Note 7’yi daha stabil bir hale getirebilmek için ortaya çıkan hataların giderildiği güncelleme, bazı yenilikleri bünyesinde barındırıyor. Ayrıca, güncelleme ile birlikte cihaz üzerinde performans artışı sağlanıyor.

Samsung Galaxy Note 7 için yayınlanan güncellemeleri, Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.

kaynak: hurriyet.com.tr

Whatsapp İletişim