Genel

Devrimsel ön kameralı Vivo V15 Pro için tarih verildi!

Son günlerde Vivo Apex 2019 ile gündemde olan teknoloji devi, bugün 32 MP ön kameralı Vivo V15 Pro için tarih verdi. Peki, 32 ön kameralı Vivo V15 Pro ne zaman tanıtılacak? İşte, Vivo V15 Pro tanıtım tarihi! 

32 MP ön kameralı Vivo V15 Pro tanıtım tarihi açıklandı!

Nex modelleri ile birlikte başlatılan çerçevesiz akıllı telefonlarına Apex 2019 ile birlikte bambaşka bir çözüm üreten Vivo, şimdi de 32 MP ön kameralı Vivo V15 Pro modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bugün şirketin Hindistan’daki resmi Twitter hesabı üzerinden, orta segmente yeni bir hava katacak olan 32 MP ön kameralı V15 Pro‘nun tanıtım videosu yayınlandı.

Yayınlanan tanıtım videosunda, söz konusu V15 Pro modelinin ön ve arka panel tasarımını en net haliyle gözler önüne seren Vivo‘nun, yeni telefonunda pop-up (açılıp kapanabilen periskop kamera) mekanizmasına yer verdiğini de görmekteyiz.

Böylece, Nex serisi modellerinde olduğu gibi tamamen çerçevesiz bir ekran ile karşımıza çıkan Vivo, ayrıca dünyanın ilk 32 MP ön kameralı telefonunu da piyasa sunacağını 15 saniyelik tanıtım videosunda özellikle belirtiyor.

Vivo V15 Pro özellikleri nasıl olacak?

Hatırlarsanız, geçtiğimiz gün yapılan sızıntı ile beraber 32 MP ön kameralı Vivo V15 Pro‘nun özellikleri ortaya çıkmıştı.

Paylaşılan rapora göre, orta segmentin yeni üyesi 6.39 inç boyutundaki S-AMOLED bir ekranın üzerine kurulacak.

Bunun haricinde, üçlü kamera kuruluma imkan veren Snapdragon 675 işlemcisinden de güç alan, V15 Pro‘da ayrıca, 6 GB RAM‘a ve 128 GB‘lık depolama alanına yer verilecek.

Vivo Hindistan tarafından yayınlanan video ile beraber, V15 Pro’nun üçlü arka kamera kuruluma sahip olacağı da netlik kazandı.

Son raporlara göre, söz konusu bu telefonun ana kamerasının 48 Megapiksel Samsung ISOCELL GM1 olacağı da belirtiliyor. 48 MP‘lik ana kameraya ise sırasıyla 8 ve 5 megapiksellik sensörler eşlik ediyor.

Son olarak, 32 MP ön kameralı Vivo V15 Pro tanıtım tarihi, 20 Şubat Çarşamba olarak duyuruldu.

Peki, siz Vivo’nun yeni akıllı telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? V15 Pro ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Kaynak:shiftdelete.net

Whatsapp İletişim