Teknoloji Haberleri

Galaxy S7 Sport Göründü! İşte İlk Kare!

Samsung mobilde hızı giderek arttırırken, yeni bir modelin daha görüntüleri sızdırıldı. İşte Galaxy S7 Sport modeli ile ilgili paylaşılan fotoğraf…

Galaxy S7 Sport Sızdırıldı!

Galaxy S7 Sport modeli ile birlikte çok daha spor bir tasarım hazırlayan Samsung’un bu modelinin de ilgi görmesi beklenirken, cihazı model numarasının dahi belirlendi öğrenildi. Bu bakımdan kullanıcılar ile buluşacağı konusunda herhangi bir soru işaretinin bulunmadığı Galaxy S7 Sport modeli için SM-G880 model numarası ile testler yapılıyor.

Zauba sitesinde ortaya çıkan bu durum ile birlikte teknoloji dünyanın dün en çok konuşulan konularından birisi Galaxy S7 Sport modeli oldu. Galaxy S7 Sport modeli ile ilgili sadece fotoğraf paylaşılırken, teknik özellikler ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Samsung Galaxy S7 serisini beklendiği gibi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modeli ile kullanıcılara sunarken, Galaxy S7 Active modelinin ardından Galaxy S7 Sport modelinin de kullanıcılar ile buluşturulacağı öğrenildi. Sürpriz olarak daha fazla S7 modeli ile kullanıcılara ulaşmayı amaçlayan Samsung’un üzerinde çalıştığı Galaxy S7 Sport modeli ile ilgili detaylar da paylaşıldı. Öğrenilen bilgilere göre Galaxy S7 Sport modeli üzerinde çalışan Samsung, bir yandan da Note 6 serisi için son hazırlıkları yapıyor.

kaynak:veyeknoloji.net
Whatsapp İletişim