Genel

HP Elite X3 Teknik özellikleri

Henüz ülkemizde satışa sunulmamış olan ancak tasarımı ve özellikleri ile HP çizgisinin kaliteli örneklerinden olan Elite X3’ün merak edilen teknik özelliklerine dair detaylara haberimiz ile yer vereceğiz. İşte o detaylar;
Henüz ülkemizde satışa sunulmamış olan ancak tasarımı ve özellikleri ile HP çizgisinin kaliteli örneklerinden olan Elite X3’ün merak edilen teknik özelliklerine dair detaylar. HP bilgisayar donanımları arasında en bilinen ve en kaliteli markalardandır.Ülkemizde de büyük rağbet gören Hewlett-Packard ürünleri arasında şimdi akıllı telefonlarda yer alıyor ve HP aynı kalite ve imajını akıllı telefon pazarında da sürdürmeye devam ediyor.

MERAK EDİLEN CİHAZ: Windows 10 Mobile işletim sisteminin yer akdığı yeni telefon modeli ilerleyen günlerde resmen kullanıcılar ile tanıştırılacak. Konu ile alakalı yapılan açıklamalarda bilhassa Windows işletim sistemini kullanması ile ön plana gelen Elite x3 modelinin öteki donanım bilgileri de paylaşılırken telefonda Snapdragon 820 işlemcinin kullanılması dikkatleri üzerine topladı.

EFSANEVİ BİLEŞİM! HP tarafından yaratılan bu üretim bir ilk özelliğine de sahip olarak gündeme gelirken ilk defa bir telefonda hem Windows işletim sistemi hem de Snapdragon 820 işlemci kullanılmış haldedir.

ÖZELLİKLERİ: 6″inç ekranı Quad HD destekleyen canavar telefon, Snapdragon 820 işlemci, 4GB RAM, 64GB dahili hafıza Elite x3 modelinin önemli özellikleri arasında yer almaktadır. 16 MP arka kamera ve 8 MP ön kamerası ile kamera konusunda da kişilerin ihtiyaçlarını istediği gibi gideren telefon modelinde, USB Type-C bağlantısı da desteklenmektedir. Aynı anda telefonun kablosuz şarj özelliği sağlaması da en önemli özelliklerinden birisi. 4.150 mAh bataryası olan cihazda aynı zamanda parmak izi tarayıcısı ve iris tarayıcısı gibi çok üstün güvenlik özellikleri yer alıyor ve bu bakımdan HP’nin Elite x3 modeli üst segment ile yarışacak halde. Elite x3 modelinin Eylül ayında satışa çıkacağı belirtilirken, satış fiyatının 699 Euro olacağı ilan edildi.

Kaynak:tumhaber.com

Whatsapp İletişim