Genel Sosyal Medya

Instagram’da Bilgisayardan Paylaşım Yapabileceksiniz!

Instagram'da yeni dönem başlıyor.

Uzun zamandır beklenen bir özellik sonunda Instagrama geliyor.

Instagram’da yeni bir dönem başlıyor.Yetkililerden alınan bilgilere göre Instagramın artık mobil internet sitesinden uygulamayı yüklemeye gerek duyulmadan paylaşım yapmak mümkün olacak.

Instagram kullanıcıları tarafından çok uzun süredir beklenen bu özellik, sonunda platforma eklenerek kullanıcılarını sevindirdi.

Ancak bu yeni özellik şimdilik sadece Instagramın mobil sitesinin üzerinden kullanılabiliyor. Ayrıca bilgisayar üzerinden paylaşım yapmanın hala mümkün olmadığını da belirtelim.

Instagram

Instagramın yeni özelliği kullanıcıları oldukça sevindirecek gibi görünüyor.

Instagram’ın mobil sitesinde keşfet bölümü de yer alıyor.

Instagramın değişen mobil sitesinde bundan böyle uygulamada bulunan Keşfet (Explore) bölümü de yer alıyor. Bu bölümün gerçek uygulamadaki Keşfet bölümünden biraz daha farklı olduğunu söylemekte fayda var. Yine de uygulamadaki keşfet bölümüne benzer bir işlevi rahatlıkla yerine getirebilirsiniz.

Keşfet sekmesinin dışında da uygulama cihazınızda yüklü olmasa bile fotoğraflarınızda paylaşım yapabileceğinizi de söyleyelim.

Instagram

Instagramın mobil sitesinde artık keşfet kısmı da yer alıyor.

Bu yeni özellik normal uygulamadan yapılan paylaşım ile tamamen aynı işlevi görüyor ve fotoğraflarınıza filtreler eklemeniz dahi mümkün.

Yapılan güncelleme ile birlikte Android ve iOS platformlarında çalışan tüm mobil telefonlardan internet sitesine girerek bu iki yeni özelliği kullanabileceğinizi de belirtelim.

Bunların dışında Instagramın mobil internet uygulamasını direkt olarak kısayol şeklinde kaydedebilir ve akıllı telefonunuzun ana sayfasına bir Instagram ikonu daha yerleştirebilirsiniz.

Bu sayede Instagram uygulamasının telefonunuzda yüklü olmasına gerek duymayabilirsiniz.

 

Kaynak: ntv

Whatsapp İletişim