Genel Teknoloji Haberleri

iPhone 8’in Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı!

iphone 8

Teknoloji devi Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8’in, devrim niteliğinde kamera özellikleri bugün ortaya çıkan bir rapor ile doğrulandı.

Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iphone 8’in yeni özellikleri çıkan sızıntılar ile birlikte doğrulanmaya başladı. Yeni gelen haberler arasında Apple’ın yeni cihazının kamerası çok konuşulacağa benziyor.

iPhone 8 in kamera özellikleri şaşırtmaya devam ediyor.

Zira cihaz hakkında son birkaç ay içerisinde ortaya çıkan görsel veya taslak çizimler kasa yapısını büyük orada doğrulamış sayılır. Teknik özellik tarafında ise gelişmiş donanım özellikleri zaten beklenen bir iyileştirme olacaktır.

E peki geriye ne kaldı, Apple bizi ne ile şaşırtabilir? Tabi ki de gelişmiş kamera özellikleriyle.

iphone 8

iphone 8’in kamera özellikleri çok konuşulacak gibi gözüküyor.

Daha önce birçok farklı kaynak tarafından sıklıkla söylenmişti. BlueFin Research Partners’ın yeni yayınladığı bir araştırma notuyla iPhone 8’de ki gelişmiş kamera özellikleri neredeyse doğrulanmış oldu.

Daha önce birçok farklı konuda haklı çıkan BlueFin Research Partners’ın, iPhone8 için de haklı çıkma olasılığı çok yüksek.

iPhone 8 devrim niteliğinde bir kamera sensörü ile gelecek!

Rapora göre Apple’ın 10. yıl dönümü şerefine çıkaracağı özel telefonu iPhone8, gelişmiş 3D algılama işlevselliğine sahip devrim niteliğindeki yeni bir kamera sensörüne sahip olacak.

Geniş çapta bir işlevselliğe sahip olacak olan iPhone 8’de ki bu yeni kamera sensörü, biyometrik kimlik doğrulama, fotoğraf, oyun ve arttırılmış gerçeklik gibi çeşitli görevler için kullanılabilecek.

Son olarak, Apple’ın WWDC 2017 etkinliğine ek bir donanıma ihtiyaç duymadan iOS 11 ile artırılmış gerçeklikte nasıl harikalar yarattığını hatırlayacak olursak. İPhone 8’den daha iyi bir performans beklemenin pek de yanlış olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

Kaynak: shiftdelete

Whatsapp İletişim