Genel

Mate 20 Lite Hızlı Şarj ile kısa sürede hazır!

Akıllı telefonların ekranları büyüdükçe, donanım yetenekleri arttıkça ve kullanım alanları genişledikçe, çok daha uzun batarya ömrü vaat etmelerini bekliyoruz. Artık herkesin öncelikli beklentisi, tam günü çıkarabilen telefonlardan yana oluyor. Huawei Mate 20 Lite Hızlı Şarj desteği ile akıllı telefonunuzun en zorlu koşullarda bile kısa sürede hazır olmasını sağlıyor.

Huawei amiral gemisi sınıfı Super Charge teknolojisine geçerkeni, daha fiyat performans odaklı bir segment olan Mate 20 Lite, Hızlı Şarj teknolojisini bizlerle buluşturmaya devam ediyor. Batarya ömrü söz konusu olduğunda piyasadaki en dikkat çeken telefonlardan biri olan Mate 20 Lite, söz konusu hızlı şarj olduğunda da sağlam iş çıkarmayı başarıyor.

Mate 20 Lite Hızlı Şarj desteği neler sunuyor?

Mate 20 Lite’ın en iddialı olduğu alanların başında kamera gelse de, telefonun sahip olduğu yetenekler bununla sınırlı değil. 13 saatin üzerinde video izleme ve web‘de gezinme, 24 saatin üzerinde 3G konuşma süresi veren 3,750 mAhbataryasıyla dikkat çeken Mate 20 Lite, aynı zamanda kısa sürede kullanıma hazır hale gelerek pratikliğini de konuşturuyor.

3,750 mAh’lık batarya yaklaşık iki saat içerisinde tamamen dolarken, yarım saattelefonu şarj ettiğinizde yüzde 35 gibi bir doluluk oranı görebiliyorsunuz. Geçtiğimiz yıla oranla çok daha büyük bir pil ile (Mate 10 Lite 3,340 mAh) gelmesine rağmen, oldukça etkiyeci sonuçlarıyla, Mate 20 Lite kendi segmentinde zirveye oynuyor.

18 Watt’lık 9V/2A destek sunan adaptör ile kutudan çıkan telefon, verdiği Hızlı Şarj desteği beraber, en zorlu anlarda bile kısa sürede Mate 20 Lite’ın anında hazır olmasına yardımcı oluyor. Böylece ne siz zor durumda kalıyorsunuz, ne de telefonunuz sizi yarı yolda bırakıyor.

Kaynak : shiftdelete.net

Whatsapp İletişim