Genel Oyun

PES 17 için geri sayım başladı

Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyunu için çıkış tarihi ve fiyatı Konami tarafından yapılan açıklamayla birlikte netliğe kavuştu.

Mayıs ayında lansmanı yapılan Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyunu için çıkış tarihi ve fiyatı Konami tarafından yapılan açıklamayla birlikte netliğe kavuştu. Real Touch adı verilen yeni bir teknolojiyle çıkacağı söylenen oyunda, futbolcu kabiliyetlerinin, tepkilerin, zemin koşullarının ve kaleci faktörünün farklı boyutlara taşınacağı belirtiliyor.

1467994995_pes-17-2.jpg

PES serisinin rakibi konumunda olan Fifa 17’nin Frostbite oyun motorunu kullanacağı ve kaleciler, seyirci reaksiyonları ve teknik direktörün oyuna olan etkisi gibi konularda iyileştirmeye gideceği konuşuluyordu. Grafik ve oyun dinamikleri konusunda EA Arts ile uzun yıllardır rekabet halinde olan Konami, yeni oyunu PES 17’in Kuzey Amerika için 13 Eylül, Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerinde ise 15 Eylül tarihinde satışa sunulacağını belirtti. Oyun güncel konsolların yanı sıra Xbox 360 ve Playstation 3 platformunda da satışa sunulacak. Grafik detayları itibariyle bu oyunun asıl yansımasının Xbox One ve Playstation 4’te görülebileceğini söylemekte fayda var. Konami, eski oyunlarında olduğu gibi PC platformu için de PES 17 sürümü çıkartacak.

1467995263_pes-17-3.jpg

Öte yandan oyundaki pozitif gelişmelerin fiyat etiketine yansıdığını görüyoruz. Zira PES meraklıları,  Playstation 4 ve Xbox One için 60 $, diğer platformlar için ise 40 $ karşılığında serinin son oyununa sahip olabilecekler.

Kaynak:teknolojioku.com

Whatsapp İletişim