Oyun

Pokemon Go iPhone indir iPad yükle – Pokemon Go nasıl oynanır ülke değiştirme nasıl yapılır?

Pokemon Go oyunu henüz iPhone için iPad sistemlerden henüz çıkmadı ancak biz sizler için nasıl Pokemon Go oyununu indirerek oynayabileceğinizi araştırdık. Pokemon Go iPhone iPad nasıl oynanır? iPhone iPad ülke değiştirme nasıl yapılır?

 

Pokemon Go oyunu henüz iPhone için iPad sistemlerden henüz çıkmadı ancak biz sizler için nasıl Pokemon Go oyununu indirerek oynayabileceğinizi araştırdık. Pokemon Go iPhone iPad nasıl oynanır? iPhone iPad ülke değiştirme nasıl yapılır?

Pokemon Go oyunu tüm dünyada herkesi maceradan maceraya koştururken henüz Türkiye için kullanıma açılmasa da iPhone iPad cihazlar için bir yönetimini bulduk ve sizlerle paylaşmaya karar verdik. Öncelikle bu oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınıza iTunes uygulamasının son versiyonunu indirmeniz gerekiyor.

iPhone iTunes indirmek için TIKLAYINIZ

iPad iTunes indirmek için TIKLAYINIZ

iTunes uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten hemen sonra var olan iTunes hesabınızdan çıkış yapın ve daha sonrasında ise iTunes içerisinde yer alan App Store bölümüne gidiniz.

Müzik başlığı altındaki kısımdan App Store seçeneğine tıklayarak sayfayı aşağı kaydırıp ülke bayrağı simgesi üzerinden ‘Ülkeyi Değiştir’ seçeneğine tıklıyoruz.

Ülke seçiminde Yeni Zelanda, Kanada veya ABD’yi seçtikten sonra ise ‘Get’ tuşuna basarak oyunu indirmeye çalışıyoruz.

‘Get’ butonuna tıkladıktan sonra ise iTunes bizden bir hesap girişi isteyecek. Ancak bu esnada farklı bir Apple kimliği ile bu işlemi yapmak zorundayız.

Yeni bir Apple kimliği oluşturmak için kendimize yeni bir e-posta hesabı almanız daha mantıklı olacaktır. Şifre oluşturma esnasında ise en az 8 karakter kullanmak şartı yanında bir küçük harf, bir büyük harf ve en az bir sayıya hitaben şifre karakterlerinin içerisinde yer alması gerekiyor.

Ödeme yöntemi sayfasında ise None seçeneğini tıkladıktan sonra adres bilgilerinizin ülke ile uyumlu olması şarkı aranıyor. Bunun için Fake Name Genarator sitesinden yaralanabiliyorsunuz. Ayrıca burada tüm kullanıcı bilgileri ise girmiş olduğunuz sitedeki isimle aynı olmak şartı aranmakta.

Fane name Generator giriş için TIKLAYINIZ

Fake Name Genarator sitesine girdikten sonra ise yapacağınız tüm adımları aşağıdaki resimde kırmızı ile işaretli yerlerden bakarak takip edebilirsiniz.

Bu işlemi tamamladıktan sonra ise iOS işletimli akıllı cep telefonunuzda bulunan Apple kimliği ile tanımlanmış hesabınızdan çıkış yaparak Fake Name Generator sitesinde yaratmış olduğunuz yeni hesapla da giriş yaparak App Store üzerinden Pokemon Go oyununu indirerek sağlıklı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Şunu unutmayın! farklı bir Apple ID’ye sahipseniz kullandığınız Apple ID’niz’den çıkış yapmayı ve yenisiyle sisteme giriş yapmayı unutmayın.

 

kaynak: metrogazetesi.com

Whatsapp İletişim