Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S7 Active, Galaxy S7’ye Göre Ne Kadar Sağlam?

Hem önde hem de arkada cam kullanan Galaxy S7, tam bir sağlamlık abidesi olarak gösteren Galaxy S7 Active‘e göre ne kadar daha az dayanıklı, test ediliyor.
Samsung‘un milyonlar satan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri her ne kadar oldukça şık ve kullanım açısından zerafet sahibi cihazlar olsalar da kullanım sırasında bazı sorunlar yaşayabiliyorlar. Özellikle arka tarafın da cam kaplama olması sebebiyle düşmelere karşı dayanıklılık noktasında eksikleri olan bu cihazların bir de Active versiyonu var ki ne kadar darbe olsa hepsini karşılayacak gibi duruyor.

Peki ya Galaxy S7 Active, Galaxy S7‘ye göre ne kadar daha fazla dayanıklılık sunuyor? İşte bunu PhoneBuff isimli kanal tarafından test edildi. Tahmin edebileceğiniz üzere Galaxy S7 neredeyse darmaduman olacakken Galaxy S7 Active ise bana mısın demiyor. Ama nasıl? diyorsanız aşağıdaki videodan görebilirsiniz.

Yukarıdaki videonun görselinden bile anlayabileceğimiz gibi oldukça sağlam bir telefon olan S7 Active, ülkemizde satışa çıkmayacağını belirtmiş olalım.

 

kaynak:webtekno

Whatsapp İletişim