Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S7 Ve iPhone 6S Karşılaştırması! Hangisi Daha İyi?

Samsung Galaxy S7’nin kullanıcılar ile buluşmasının ardından en çok merak edilen soru da yanıtını buldu. Samsung Galaxy S7 mi yoksa iPhone 6S mi daha iyi*

Samsung Galaxy S7 Ve iPhone 6S Karşılaştırması! Hangisi Daha İyi?İki teknoloji devi Samsung ve Apple için Samsung Galaxy S7’in kullanım sunulmasının ardından rekabet yeni bir boyuta ulaştı. Samsung Galaxy S7 ile iPhone 6S arasında yapılmaya başlanan karşılaştırmalarda iki cihaz da farklı konularda birbirine üstün özellikler sergilerken, iki cihazın özelliğe ve donanım açısından çok bir farkı bulunmuyor.

Samsung Galaxy S7 ile iPhone 6S arasında yapılan karşılaştırmalarda iki telefonunun da ölçü ve ağırlık konusunda benzer rakamlara sahip olduğu görülürken, iPhone 6S, ağır çekim ve hızlı çekim gibi farklı modları ile çekim konusunda bir adım öne çıkıyor.

Samsung Galaxy S7 ile iPhone 6S arasındaki en önemli fark işletim sistemlerinde. Kişiler iOS ve Android arasındaki seçimlerine göre de Samsung Galaxy S7 ile iPhone 6S arasından bir seçim yapabiliyor. Bu açıdan telefonların özelliklerinden ziyade Apple ya da Samsung arasında bir kullanıcı seçimi yapmak kişiler için Samsung Galaxy S7 ile iPhone 6S arasındaki farkı yaratmış oluyor. İki marka da ürettiği telefonlarda yüksek özelliklerin olmasını amaçlarken, kameradan diğer özelliklerine kadar pek çok yenilik, her yeni model ile kullanıcılara sunuluyor.

 

 

 

 

kaynak:veteknoloji

Whatsapp İletişim