Teknoloji Haberleri

Samsung Yeni Bir Telefon Hazırlıyor

Mobil dünyasının bir numarası Samsung cephesinde şu sıralar Galaxy Note 7 modeli konuşulsa da, şirket yeni modeller için hazırlıklarını sürdürüyor.

Samsung Yeni Bir Telefon Hazırlıyor

Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 7 modelini duyurarak tüm dikkatleri üzerine çeken Samsung, bu defa giriş seviyesi bir akıllı telefon hazırlıyor.

Son yıllarda girişi seviyesi akıllı telefon çözümlerini Galaxy J serisi altında konumlandıran Güney Koreli üretici, son haberlere göre iki yıl önce duyurduğu Galaxy Grand Prime akıllı telefonun devam modelini hazırlıyor.

İki yıl önce tanıtılan ve SM-G530 model numarasına sahip olan telefonda 5 inç büyüklüğünde 960 x 540p çözünürlüklü ekran, dört çekirdekli işlemci,1.5 GB RAM , 8 GB dahili depolama, 8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamera özellikleri yer aldı.

Galaxy Grand Prime 2016 geliyor

Hindistan’ın ithalat ve ihracat veritabanı Zauba’ya göre ise SM-G532Fmodel numarasına sahip bir akıllı telefon test süreci için ülkeye giriş yapmış durumda. 2016 model Galaxy Grand Prime olduğu anlaşılan akıllı telefonun teknik özellikler noktasında neler sunacağı şimdilik bilinmiyor.

16-08/07/gra.png

SM-G532F model numaralı Galaxy Grand Prime 2016 için belirlenen 103 dolarlık fiyat, telefonun giriş seviyesinde konumlandırılacağını gösteriyor.

Whatsapp İletişim