Teknoloji Haberleri

Sony’nin Yeni Amiral Gemisi F8331 Özellikleri

Sony Xperia X Performance sonrasında bir amiral gemisi ile daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. F8331 kod adlı telefonun fotoğrafları ortaya çıktı.

Japon teknoloji devi Sony akıllı telefon pazarında bambaşka bir yere sahip. Xperia Z serisi ile büyük bir çıkış yapan ve Full HD çözünürlüğe sahip global pazarda ilk kez satılan telefonunu ortaya koyan ve bu telefonu suya dayanıklı yapan Sony kendi hayran kesimini oluşturmuş bir firmadır. OmniBallance tasarım anlayışı ile yola devam eden firma Z serisini sonlandırdı ve yoluna X serisi ile devam etme kararı aldı. Haber müdürümüz Volkan MANAV‘ın Türkiye’de ilk kez yaptığı Sony Xperia XA İncelemesi’ni buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. Bir süredir Sony‘nin yeni bir amiral gemisi üzerinde çalıştığı belirtiliyordu ve son çıkan görseller de bunu doğruluyor. F8331 kod adı ile tanımlanan yeni nesil amiral gemisinin bize ne sunacağını kısa süre içinde göreceğiz…

Telefonun 5,1 inç ekrana sahip olacağını belirtelim. Arka tarafta da ilginç bir flaş düzeni ve lazer odaklama olduğuu düşündüğümüz bir boşluk bulunuyor. Teknik özellik bakımından bir şey söylemek mümkün olmasa da daha global pazarda doğru düzgün satışa sunmadığı amiral gemisi Xperia X Performance‘ı pazara çıkmadan “gömen” Sony‘i ayakta alkışlıyoruz!!

Kaynak:turktime.com

Whatsapp İletişim