Oyun

Street Fighter ve Susam Sokağı Bu Ücretsiz Oyunda Birleşti

Street Fighter ve Susam Sokağı Bu Ücretsiz Oyunda Birleşti: 90’lı yıllar denildiğinde aklımıza sayılı şey gelir. 90’lı yılları unutulmaz yapan şeylerden biri atari salonlarıydı ve atari salonlarının en vazgeçilmez oyunu da şüphesiz ki Street Fighter adlı dövüş oyunuydu. 90’lı yılları unutulmaz yapan bir diğer şey de televizyonların en eğlenceli dizilerinden olanSusam Sokağı‘ydı. İşte bu 2 güzel şey Sesame Street Fighter adlı oyunda bir araya getirildi.

Street Fighter ve Susam Sokağı Bu Ücretsiz Oyunda Birleşti:Sesame Street Fighter temel olarak Susam Sokağı kahramanlarını Street Fighter kahramanlarına benzer bir şekilde karşımıza çıkarıyor. Yani oyunda Edi ve Büdü Ken ve Ryu, Kurabiye Canavarı Honda, Minik Kuş Mr. Bison gibi karşımıza çıkıyor. Oyuncular dövüşçülerini seçtikten sonra tıpkı Street Fighter’daki hareketlere benzer hareketlerle rakiplerini pataklamaya çalışıyorlar.

Sesame Street Fighter’ın dövüş sistemi ise bir hayli değişik. Bu yapı da bize zombileri yok etmeye çalıştığımız Typing of the Dead oyununu anımsatıyor. Oyunda rakibimize saldırmak ve belli hareketleri gerçekleştirmek için ekranda karşımıza çıkan kelimeleri hızlı bir şekilde yazmaya çalışıyoruz. Bu da hızlı ve doğru yazma yeteneğimizi geliştiriyor.

kaynak: tamindir.com

Whatsapp İletişim