Teknoloji Haberleri

EISA, En İyi Akıllı Telefonları Seçti

Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği EISA tarafından her yıl dağıtılan yılın en iyi mobil cihazları ödüllerinin yeni sahipleri belli oldu. İşte en prestijli ödüllerin sahipleri!

EISA, En İyi Akıllı Telefonları Seçti: Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği (EISA) “Yılın En İyi Mobil Cihazları”ödüllerini açıkladı. Ödül alan mobil cihazlar, Avrupa’daki uluslararası teknoloji dergilerinin editörlerinin oylarıyla belirlendi.

En gelişmiş akıllı telefon HTC 10

“Yılın En Gelişmiş Akıllı Telefonu” ödülü HTC’nin nisan ayında duyurduğuHTC 10 modelinin oldu. Ses ve kamera yetenekleriyle rakiplerinden sıyrılan HTC 10, dünyanın OIS destekli ilk ön kamerasına sahip.

En iyi kamera Galaxy S7’de!

“Yılın En İyİ Akıllı Telefon Kamerası” ödülüne Galaxy S7/Galaxy S7 edge layık görüldü.

Dual Pixel teknolojisine sahip 12 megapiksel çözünürlüklü arka kameranın kullanıldığı Galaxy S7 edge, DxOMark sitenin gerçekleştirdiği testten 88 puan alarak kamera noktasındaki yetenekleri ispatlamıştı.

Huawei P9 tüketici odaklı telefon!

En prestijli ödülü Huawei tarafından geliştirilen akıllı telefon Huawei P9aldı. Leica imzası taşıyan çift kameralı akıllı telefon “Yılın Tüketici Akıllı Telefonu” ödülünün sahibi oldu.

16-08/16/samsung-1.jpg

LG G5 yenilikleri ile ön planda!

LG’nin cesur bir hamleyle kısmen modüler bir tasarım benimsediği üst düzey akıllı telefon LG G5, “Yılın Yenilikçi Telefonu” ödülünün sahibi oldu.

“Yılın Bütçe Dostu Akıllı Telefonu” ödülünü Avrupa’da 200 euro fiyat etiketine sahip Coolpad Torino modeli alırken; “Yılın En İyi VR Ürünü” ödülü ise HTC Vive sanal gerçeklik başlığına gitti.

Dağıtılan diğer ödüller ise şu şekilde,

Yılın Mobil Kulaklığı: JBL Reflect Mini BT

Yılın Mobil Hoparlörü: JBL Charge 3

Yılın Giyilebilir Cihazı: Garmin fēnix 3 HR

kaynak: shiftdelete.net

Whatsapp İletişim