Teknoloji Haberleri

Xbox One S, Dizüstü Konsol Oldu!

Microsoft’un yeni oyun konsolu Xbox One S, oyun tutkunları için taşınabilir hale getirildi. İşte dahili bir ekran sayesinde her an oynamaya hazır hale gelen Xbox One S!

Microsoft’un çiçeği burnunda oyun konsolu Xbox One S, çıkışının üstünden az bir süre geçmiş olmasına karşın oldukça ilgi çekici bir modla karşımıza çıktı. TV derdi olmadan da kullanılmaya olanak sağlayan bu mod ile artık her yerde Xbox One S ile oyun oynayabileceksiniz.

Taşınabilir Oyun Konsolu Xbox One S!

Mod konusunda adını tüm dünyaya duyurmuş olan Ed Zarick tarafından geliştirilen taşınabilir Xbox One S, tasarım mümkün olduğunca bozulmadan güzel ve şık görünümlü bir kasanın içerisine konulmuş.

19 inç büyüklüğünde bir ekranı bulunan taşınabilir Xbox One S, maalesef Zarick’in istediği gibi 1080p çözünürlüğünde bir ekran bulamadığı için720p çözünürlüğünde.

Ed Zarick’in Xbook One S olarak adlandırdığı taşınabilir Xbox One S’in en kötü yani ise dahili bir pili bulunmaması. Yani bu konsol ile dışarıda oyun oynamak istediğinizde yakınlarda bir yerde priz mutlaka olmalı.

Son olarak 500 GB’lık sürüme yapılan modlama 1.495 dolar ve 1 TB’lıksürüme yapılan modlamanın ise 1.545 dolara mal olduğunu belirtelim.

Kaynak:shiftdelete.net

Whatsapp İletişim