Oyun Teknoloji Haberleri

Xbox One’ın Kutusunda Ekstralar Var

Microsoft Xbox One satışlarını arttırabilmek adına önemli kampanyaları başlatırken yapılan son açıklamalarda kutu içeriğine yeni aksesuarların ekleneceğini belirtildi.

Oyun sektöründen daha fazla pay alabilmek adına yeni kampanyalar ve proje üretmeye devam ederken bu konuda önemli bir hamle Microsoft Xbox One modeli için geldi. Microsoft tarafından yapılan son açıklamada kutu içeriğine ekstra ürünlerin ekleneceği ifade edilirken 2013 yılından itibaren piyasada bulunan oyun konsolunun çok fazla ilgi görmemesi benzer durumların görülmesine daha önce de yol açmıştı.

Özellikle Sony tarafından geliştirilen PlayStation 4 adlı oyun konsoluna karşı bir türlü üstünlük kuramayan Microsoft bu konsol oyununa karşı son hamlesini yapmış durumda. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki pazara yönelik yapılan bu hamle ile birlikte kullanıcıların Xbox One Rise of the Tomb Raider Bundle modeline sahip olabileceği ve bunun için sadece 299 dolar ödemesi yeterli olabileceği belirtildi. Bu açıdan oyunun yeni versiyonun oynamak isteyen kişilerin belirtilen ücreti ödemesi yeterli olacak.

Üstelik Best Buy üzerinden online olarak da satışa çıkartılan cihaz üç ücretsiz oyun, special edition covert forces kablosuz kontrolcü, Insignia Battery şarj istasyonu ve 50$ hediye kartı ile birlikte kullanıcılara sunulacak. Bu bakımdan kullanıcıları oldukça farklı ve önemli avantajlar bekliyor. özellikle 50 dolar gibi bir hediye kartının bulunması 299 dolarlık cihazın 249 dolara gelmesini sağlıyor.

kaynak: veteknoloji.net

Whatsapp İletişim