Genel Teknoloji Haberleri

Yeni BlackBerry Telefonları Görüntülendi!

BlackBerry’nin Android işletim sistemine sahip olacak iki yeni akıllı telefonunun görüntüleri ortaya çıktı. Detaylar ve görüntüler haberde!

BlackBerry‘nin daha önce iki yeni Android tabanlı akıllı telefon çıkartacağı ortaya çıkmıştı. Bugün ise bu iki akıllı telefonun görüntüleri sızdırıldı. Geleneği bozmayan Kanadalı şirket, bu iki akıllı telefonuna da Hamburg veRoma kod adlarını vermiş durumda.

Yeni BlackBerry’ler ortaya çıktı!

Hamburg, fiziksel bir klavyeye sahip olmayacak. Priv tarzında birkızağa sahip olma ihtimali bulunan telefonun boyutları ise 14.6 cm’e 7.8cm olarak gözüküyor.

16-04/28/blackberry-hamburg.jpg

Metal tasarıma sahip olduğu görülen Hamburg’un ekranının alt kısmında bir adet hoparlör bulunacak. Ayrıca telefonun güç butonu solda yer alırkendiğer butonlar sağ kısımda bulunuyor. Söylenenlere göre Hamburg, yılın ikinci yarısında satışa çıkacak ve 400 dolarlık bir fiyata sahip olacak.

Roma kod adlı diğer BlackBerry telefonu ise fotoğrafta görüldüğü üzerefiziksel klavye ile gelecek. Bu klavye ekranın alt kısmında bulunuyor ve Priv gibi kızaklı bir tasarıma sahip olmadığı görülüyor.

16-04/28/blackberry-roma.jpg

Henüz Roma için bir çıkış tarihi ve fiyat bilgisi ortaya çıkmamış durumda.Telefonun donanımsal özellikleri de henüz bilinmezken, bunları öğrenmek için bir süre daha beklememiz gerekecek gibi gözüküyor.

 

 

 

 

kaynak:shiftdelete
Whatsapp İletişim