Teknoloji Haberleri

Apple Watch 2 geliyor

Bir süredir kapalı kapılar ardında geliştirilmekte olduğu iddia edilen Apple Watch 2 hakkında yeni bir bilgi ortaya çıkmış bulunuyor…

Son yıllarda giyilebilir cihazlar sektörüne olan ilgi oldukça artmış durumda. Bu gelişmeyi göz ardı etmeyen ve hazırladığı akıllı saat modelleri ile beraber pazara giriş yapan Apple, Watch adını verdiği ilk saatini uzun bir süre önce satışa sunmuştu. Fiyat bakımından epey eleştiri alan bu saatlerin en üst sürümü altından oluşuyor. Nitekim buna göre de yüksek bir fiyata sahip olan saatin yakında eski olarak anılacağını söyleyebiliriz. Zira ortaya atılan iddialara göre Apple Watch 2 ufukta göründü. DigiTimes tarafından yayımlanan haberde Apple’ın yeni bir duyuru hazırlığında olduğuna ve yeni saatlerini ne zaman duyuracağına dikkat çekiliyor. Ailenin ikinci halkası beklenenden erken gelebilir.

Sonbahar Aylarına İşaret Edildi

Firmaya yakın kaynaklarından aldığı bilgiyi okuyucuları ile paylaşan internet sitesi, Apple Watch 2 modelinin yılın sonbahar aylarında bizlerle olacağını söylüyor. Hatta yaptığı haberinde net bir zaman aralığını da dile getiren site, eylül – ekim ayları içerisinde Watch 2’nin görücüye çıkacağından bahsetmekte.

Hızlı İşlemci ve Güçlü Batarya

Henüz Watch 2’e dair elimizde net bir bilgi bulunmuyor. Yani cihaz ne tarzda teknik özellikler ile gelecek henüz netleşmiş değil. Ancak beklentiler, çok daha hızlı bir işlemci ve daha güçlü batarya göreceğimiz yönünde. Bakalım Apple ne gibi değişiklikler yapacak.

kaynak: haber.star.com.tr

Whatsapp İletişim