Teknoloji Haberleri

Dünyanın en beğenilen telefonu Samsung Galaxy S7 oldu

ABD’nin otoriter dergilerinden Consumer Reports’a göre dünyanın en iyi ve en beğenilen telefonu Galaxy S7 oldu. İşte bu ilginç iddianın detayları.

Samsung Gasamsung-galaxy-s7-edgelaxy S7 duyurulalı yaklaşık bir ay oldu ve telefon hakkında olumsuz bir yorum görmek neredeyse imkansız. Olumlu yorumlara son derece iddialı bir yaklaşımla Consumer Reports da eklendi.

ABD’nin köklü basılı ve dijital dergilerinden biri olan Consumer Reports, Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini incelemeye aldı. Kendine özgü inceleme yöntemleri ile dikkat çeken platformun tam 7.3 milyon üyesi bulunuyor. Milyonlarca üye tarafından abonelik ücreti ile ayakta tutulan şirket, firmalardan reklam almıyor. Böylelikle kullanıcıların abonelik ücreti ile tüketicilere en gerçekçi test sonuçlarını sunmayı vaad ediyor.

Yapılan testler sonucunda Consumer Reports, şimdiye kadar incelediği yüzlerce telefona vermediği bir puanı Galaxy S7’ye verdi. Kendi derecelendirme sistemine göre Samsung Galaxy S7, Consumer Reports’tan 49 puan aldı. İkinci sıraya ise Galaxy S7 Edge yerleşti. Site, Galaxy S7’yi performans, kamera kalitesi, pil ömrü, suya dayanıklılık gibi konularda detaylı testlerle değerlendirdi ve piyasaya çıkmış ve bilinen tüm akıllı telefonlardan daha yüksek bir puan verdi. Bu sonuçtan yola çıkarak en sevilen telefonun Galaxy S7 olduğunu iddia ediliyor ve bu sebeple Galaxy S7’ye özel bir sayfa bile hazırlandı.

 

 

kaynak:teknoloji-haber

Whatsapp İletişim