Teknoloji Haberleri

Galaxy Note 7 Alana Gear VR Hediye

Samsung, Galaxy Note 7 alan kullanıcılarına Gear VR ürününü hediye edeceğini açıkladı. Ayrıca Gear VR’da oynamanız için 6 adet Oculus VR oyunu da ücretsiz olarak sunulacak.

Galaxy Note 7 Alana Gear VR Hediye: Samsung, 25 Ağustos’a kadar Note serisinin en yeni üyesi Galaxy Note 7satın alanlara, yenilenen Gear VR ve 6 adet Oculus VR oyunu hediye edileceğini duyurdu.

Oculus ile geliştirilen yeni Gear VR ile Galaxy Note 7, üst seviye sanal gerçeklik deneyimini her an yaşatıyor. Galaxy Note 7’nin Super AMOLEDekranı ve güçlü işlemcisi kullanıcılara üst düzey bir deneyim sunuyor.

Geliştirilmiş lensleri ve ergonomik yapısıyla sanal gerçekliğin geniş kitlelere yayılmasını sağlayan Gear VR, mavi siyah rengiyle bir önceki modele göre daha sinematik bir görüntüyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kullanıcılar, yeni Gear VR’da tek bir tuşa basarak doğrudan Gear VR’ın resmi sayfası Oculus Home’a ulaşabiliyorlar.

USB Type-C ve Micro USB desteği bulunan yeni Gear VR, Galaxy Note 7, S7, S7 edge, Note 5, S6, S6 edge ve S6 edge+ ile kullanılabiliyor. Dahası, harici USB yuvası sayesinde kullanım sırasında şarj imkanı da sunuyor.

Her geçen gün büyüyen sanal gerçeklik dünyası, her zaman keşfedilecek yeni içeriklerle kullanıcıları yeni yolculuklara çıkarıyor.

16-08/16/gear-vr.jpg

Geliştirilmiş 101 derecelik açısıyla çok daha gerçekçi bir deneyim sunan yeni Gear VR, 100’lerce oyun, çeşitli videolar, eğitici uygulamalar ile birlikte 300’den fazla uygulamayla her geçen gün daha fazla içerikle kullanıcıların karşısına çıkıyor.

25 Ağustos’a kadar Galaxy Note7 satın alan kullanıcılara yeni Gear VR’ın yanı sıra 6 adet oyun da hediye ediliyor. Bu oyunlar arasında; Annie Amber, EndSpace, Esper 2, Goosebumps- Night of Scores, OceanRift ve Please, Dont Touch Anything yer alıyor.

kaynak: shiftdelete.net

Whatsapp İletişim