Teknoloji Haberleri

Gear S2 Nihayet iPhone ile Çalışıyor!

Samsung’un iddialı akıllı saati Gear S2 için uzun bir süredir iOS desteği bekleniyordu. Nihayet beklenen güncelleme geldi ve Gear S2 artık iPhone ile kullanılabilir oldu!

Gear S2 Nihayet iPhone ile Çalışıyor!

Samsung’un CES 2016 kapsamında tanıttığı akıllı saati Gear S2, çok beğenilmiş ve her kesimden olumlu yorum almıştı. iOS desteği de sunacağı açıklanan Gear S2 için beklenen güncelleme ise nihayet yayınlandı.

Samsung Gear S2 İnceleme

Gear S2 iPhone ile kullanılabilecek!

Geçtiğimiz günlerde yakın zamanda Gear S2 için iOS desteğinin sunulacağı gündeme gelmişken bugün Amerika’dan gelen haberlere göre beklenen güncelleme nihayet yayınlandı.

Belirtilenlere göre Verizon Wireless, R730VVRU1BPC1 model numaralı güncelleme kapsamında Gear S2 kullanıcılarına iOS desteğini sunmaya başlıyor.

16-03/25/samsung-gear-s2-sdn.jpg

Yakın zamanda tüm Gear S2 modellerine ulaşması beklenilen bu güncelleme ile beraber iOS desteği akıllı saate kazandırılmış olacak. Böylece Samsung Gear S2 ile Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatlerin bir adım daha önüne geçmiş olacak.

Bu güncelleme ile beraber Gear S2’nin iOS 8.4 ve üstü işletim sistemine sahip iOS cihazlarda kullanılabilir olacağını da son olarak belirtelim.

 

 

kaynak:shiftdelete

Whatsapp İletişim