Dijital Pazarlama Teknoloji Haberleri

HP Elite x3 Bundle fiyatı 1200€ olacak

HP, bu sonbaharda merakla beklenen Windows 10’lu akıllı Elite x3’ü satışa sunacak…

Akıllı telefon pazarında Android ve iOS işletim sistemlerinin egemenliği devam ederken, Microsoft geliştirdiği Windows işletim sisteminin yükselmesi için büyük çaba içerisinde. Özellikle geçmişte Nokia ve sonrasında da Microsoft tarafından sunulan Lumia akıllı telefonlar, pazarda Windows işletim sisteminin en büyük temsilcileri olurken, farklı firmalardan da sınırlı sayıda da olsa Windows modeller geliyor.

Geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenen MWC 2016, Mobil Dünya Kongresi’nde teknoloji dünyasının önemli isimlerinden olan HP, bir duyuru gerçekleştirmiş ve Elite x3 adındaki bir akıllı telefonunu resmi olarak duyurmuştu.

Bu yeni akıllı telefon henüz satışa sunulmuş değil ve henüz ne fiyatı ne de çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak yeni gelen bazı bilgilere göre HP Elite x3, Eylül ayında pazara sunulacak ve fiyatının da 699€ seviyesinde olacağı ifade ediliyor.

Diğer taraftan, ayrıca HP Elite X3’ün Bundle olarak da satın alınabileceği kaydedilirken, kutunun içerisinde ise akıllı telefon, Continuum dock ve HP Mobile Extender yer alacak. Fransız merkezli web sitesi TheWinDose’a göre HP Elite x3 Bundle fiyatı ise 1.200€ olacak.

HP Mobile Extender, basitçe 12.5″ ekran ile notebook formunda gelirken, kablosuz bağlantı ve akıllı telefon ile notebook tarzı deneyim sunuyor.

HP Elite X3, 5.96″ büyüklüğünde ve 2560×1440 piksel Quad HD çözünürlüğünde ekran, 4GB sistem belleği, Qualcomm Snadragon 820 yonga seti gibi üst düzey özelikler içermekte.

kaynak:maxicep.com

Whatsapp İletişim