Teknoloji Haberleri

HTC 10 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

HTC One 10 veya HTC 10 olarak duyurulması eklenen HTC’nin yeni modelleri ile ilgili resmi açıklama yapıldı. İşte cihazların çıkış tarihi.

HTC 10 Çıkış Tarihi Belli Oldu!Akıllı telefon pazarının önemli markalarından olan HTC, üzerinde çalıştığı yeni HTC 10 modeli ile ilgili ilk defa net bir açıklama yaptı. Telefonun duyurulmasının ardından cihaz ile ilgili en çok merak edilen konu cihazın ne zaman satışa çıkacağı olurken, bu konuda tüm soru işaretleri yapılan açıklama ile giderildi. HTC tarafından cihaz ile ilgili bugüne kadar yapılan tanıtımlarda oldukça iddialı sözler söylenirken, resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan son paylaşım, HTC 10 modelinin 12 Nisan günü satışa çıkacağını gösterdi.

HTC’nin yeni telefon modelini 3 merkezde satışa çıkarmayı planlarken, bu merkezlerinde New York, Londra ve Çin olduğu iddia edildi. Zira Twitter mesajında bu 3 merkezin saatleri belirtilirken, 3 merkezde aynı zamanda tanıtım yapılabileceği de konuşulanlar arasında.

Her ne kadar HTC tarafından resmi bir şekilde açıklama yapılmış olsa da bu konuda pek çok soru işareti hala var. HTC’nin ne zaman satışa çıkacağının dışında cihazın ön sipariş süreci olup olmayacağı da öğrenilmek istenen bilgiler arasında. Ayrıca 3 merkez arasında Türkiye’nin olmaması cihazın Türkiye’de çok daha sonraki bir tarihte satışa çıkabileceğini gösterirken, HTC’nin Türkiye2deki satış oranları da oldukça yüksek.

 

 

kaynak:veteknoloji

Whatsapp İletişim