Teknoloji Haberleri

Mr. Robot’un Mobil Oyunu Çıktı

Mr. Robot’un Mobil Oyunu Çıktı: İkinci sezonu durağan ilerleyen, en gerçekçi hack sahnelerine sahip dizi Mr. Robot’un resmi mobil oyunu yayınlandı. Mr. Robot:1.51exfiltrati0n adını taşıyan oyun, diziden çok iyi bildiğimiz, maceranın gerçek kötüsü Evil Corp’a ait bir mesajlaşma uygulaması şeklinde kurgulanmasıyla dikkat çekiyor. Android ve iOS platformu için çıkış yapan bu mobil oyun ücretli olarak oyunseverlerin beğenisine sunuldu.

Oyunu ilk açtığınızda Coney Island’daki Fun Society Arcade’de sahipsiz bir telefon bularak maceraya başlıyorsunuz. Kurduğunuz diyaloglar hikayenin ilerleyişini doğrudan etkiliyor ve bulduğumuz telefon dizinin ana karakterlerinden Darlene’e ait oluyor. Amacımız ise gerçek kötü Evil Corp’un sonunu getirmek.

Mr. Robot oyunu kaç lira?

Tam olarak App Store’da 7.99 TL ve Google Play Store’da 8.79 TL ödeyerek sahip olacağınız oyunda, bir yandan Elliot ile baş etmeye çalışacak, diğer yandan büyük planın rayında devam etmesi için çaba sarfedeceksiniz.

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n Nasıl Oynanır?

Telltale Games imzasını taşıyan Mr. Robot:1.51exfiltrati0n, dizinin oyuncularının yer aldığı onlarla etkileşime girebildiğiniz, dizinin ilerleyişine göre hazırlanmış resmi nitelikli bir oyun. Dünyanın en büyük siber suçunu işlemiş siyah şapkalı bir hacker’ın telefonunu kaza eseri bulup telefon üzerinden mesajlar alıp gönderdiğiniz oyunda yaptığınız tek şey anlık mesajlaşmak. Dizide gördüğünüz tüm karakterlerle bu yolla iletişim kuruyorsunuz. Oyunun güzel yanı kurduğunuz diyaloglar hikayenin ilerleyişini doğrudan etkiliyor. Yani birden fazla son görebilirsiniz.

kaynak: tamindir.com

Whatsapp İletişim