Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy M30 için beklenen tarih açıklandı!

Geçtiğimiz ay Galaxy M serisi adı altında Galaxy M10 ve Galaxy M20 modellerini lanse eden Samsung, serinin üçüncü modeli olan Galaxy M30 için beklenen tarihi açıkladı. Bu gelişmeyle beraber Samsung Galaxy M30 tanıtım tarihi de netleşmiş oldu.

Samsung Galaxy M30 tanıtım tarihi belli oldu!

Samsung Mobile Hindistan‘ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu duyuruyla beraber, Samsung Galaxy M30 tanıtım tarihi belli oldu.

Yapılan resmi açıklamaya göre Galaxy M30, 27 Şubat Çarşamba günü tanıtılacak. TSİ 15:30 da başlayacak olan etkinlikte tanıtılacak olan  yeni nesil telefonun, söylentilerde olduğu gibi üçlü arka kameraya ev sahipliği yaptığını da görmekteyiz.

Ayrıca, paylaşılan posterde M30’un Galaxy A8s benzeri bir arka kameraya kurulumuyla karşımıza çıkacağını da belirtelim. Bununla birilikteInfinity-U ekran tasarımına da sahip olan yeni nesil telefonun, AMOLED ekran ile geleceği de konuşulanlar arasında yer alıyor.

Son paylaşılan raporlarda M30’un Exynos 7904 işlemcisinden güç alacağı belirtiliyor. Söz konusu bu işlemciye ise 4 GB LPDDR4x yüksek hızlı RAM‘ın ve 64 GB  eMMC depolamanın eşlik edeceği de ön görülüyor.

Bunun haricinde, M20’de olduğu gibi 5000 mAh boyutundaki devasa bir bataryaya da ev sahipliği yapacak olan M30 hakkında şimdilik tüm bilinenler bunlarla sınırlı

kaynak:shiftdelete.net

Whatsapp İletişim