Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Note 7 hakkında detaylar!

Geçtiğimiz günlerde Samsung tarafından duyuru yapılan resmi açıklamada Galaxy Note 7’nin yayınlanacağı günün yaklaşmasıyla birlikte artan heyecanın yanında resmi olarak tüm özellikleri açıklandı!

Samsung Galaxy Note 7’nin resmi olarak yayınlanacağı gün giderek yaklaşıyor ve bununla birlikte de cihaza dair büyük sızıntılar gelmeye de devam ediyor.

Sızıntı içerisinde Note 7’nin Samsung Galaxy S7 Edge ile benzer bir tasarıma sahip olacağı sızdırılan görüntüler ile birlikte kesinleşmiş gibi görünüyor. Ayrıca yeni bir bilgi olarak, cihazın 153.5×73.9×7.9 mm ölçülerde olduğu ve 168 gram ağırlığı olacağı en büyük söylentiler arasında. Bu da Galaxy Note 7’nin Galaxy Note 5’e göre daha kalın bir yapıya sahip olması fakat daha hafif bir model olması da dikkat çekici bir durum.

Samsung Galaxy Note 7’nin diğer özellikleri ise şöyle:

5.7 inç QHD Super AMOLED kavisli ekran, 2.3 GHz sekiz çekirdekli işlemci, Android 6.0 işletim sistemi, 4 GB RAM, 12 megapiksel arka kamerayla birlikte 5 megapiksel ön kamera, USB-C girişi ile birlikte parmak izi ve göz tarayıcısı. Ve işte akıllı telefon kullanıcılarının en büyük derdi pil! Samsung, yeni cihazında 3500 mAh batarya ile birlikte 64 GB dahili depolama alanı ve arttırılabilir hafızası ile oldukça dikkat çekiyor.

kaynak: haberakar.com

Whatsapp İletişim