Teknoloji Haberleri

Şarj Hızını İkiye Katlayan Adaptör.

Indiegogo üzerinde başlatılan PompAdapter projesiyle birlikte hem iOS cihazlar, hem de Android cihazlar iki katı hızla şarj oluyor. İşte detaylar!

Şarj Hızını İkiye Katlayan Adaptör

Android, iOS, telefon, tablet farketmeksizin iki kat hızlı şarj özelliği sunanPompAdapter, aynı zamanda orijinal olmayan şarj kablosu kullanımında da yardımcı olabiliyor. Örneğin; Samsung’un şarj modları ile eşleşemeyen, ucuz kablolar, PompAdapter sayesinde cihazın maksimum gerekli enerji düzeyine ulaşabiliyor. Böylece en kısa şarj süresi sunuluyor.

iPad Pro Artık İki Kat Daha Hızlı Şarj Oluyor!

Tatildeyken, iş gezisindeyken, kısacası bir dizüstü bilgisayar, tablet ya da cep telefonu ile yolculuk yapıyorken, bu adaptörle orijinal şarj aletlerine ihtiyaç duymayabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarlarda telefonu şarj ederken kullanılan USB portları, akıllı güç kesme özelliğine sahip değil. Ortalama500 mAh sağlayan port, PompAdapter takıldığında, cihazı hem daha kısa sürede şarj ediyor, hem de akıllı kesme özelliği ile şarj dolduğunda gücü kesiyor.

16-04/14/pompadapter-indiegogo-sarj-adaptoru.jpg

Her yerde hızlı şarj

Değişme modu, tablet şarj modu, akıllı enerji kesme modu bulunanPompAdapter, basitçe bir USB girişe ve çıkışa sahip. Ister dizüstü bilgisayar, ister arabadan, ister duvardan şarj sırasında, şarj aleti ile kablo arasına takılan bu küçük adaptör, 1.68 A akım ile şarj ediyor. Üzerindeki LCD ekran üzerinde, hangi modda işlem yapıldığını ve gücün değerlerinin kaç olduğunu görebiliyorsunuz.

Şarjı En Çok Giden Telefon Hangisi?

Aslında birçok üründe zaten bulunan hızlı şarj ve güç kesme özelliklerini, her yerde kullanılabilir hale getiren ve küçük boyutlarda olanPompAdapter, Indiegogo üzerinde 3500 dolar hedefe sahip. Şimdiden9500 dolar toplanan projenin bitimine daha 2 ay var. Minimum 19 dolar ile satın alınabilen ürünün, sitede yazdığına göre kargo ücreti de yok.

 

kaynak:shiftdelete

Whatsapp İletişim