Teknoloji Haberleri

Xiaomi Mi Smart Band 5 çıkış tarihi belli oldu

Xiaomi‘nin uzun süredir beklenen akıllı bilekliği Mi Band 5 tanıtılmıştı. Mi Band 5’in ülkemize ne zaman geleceği henüz bilinmezken, Xiaomi’den yeni ürün tanıtımları geliyor. Xiaomi Mi Smart Band 5 çıkış tarihi ile birlikte birçok yeni ürünün lansman tarihi belli oldu.

Xiaomi Mi Smart Band 5 çıkış tarihi netleşti!

Ülkemize Xiaomi Mi Band 5‘in ne zaman geleceği merak edilirken, şirket ek ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. İlk olarak Almanya‘da piyasaya sürüleceği düşünülen bazı Xiaomi ürünlerinin lansman tarihi belli oldu. 15 Temmuz’da Xiaomi, Mi Smart Band 5Mi TV Stick ve bir elektrikli scooter tanıtacak.

Bunlara ek olarak Xiaomi’nin dördüncü bir cihazı da piyasaya sürmeyi planladığı biliniyor, ancak bunun ne olacağı henüz açıklanmadı. Yeni bir akıllı telefon veya bir tür akıllı hoparlör olabileceği iddialar arasında. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan CEST‘te bu konu netleşmiş olacak.

Bunlara ek olarak, Portekiz‘deki Mi Store’lar Mi Smart Band 5 ve Mi TV Stick‘i ürün listeleri içerisine aldı. Daha önceki sızdırılan bilgilere göre de Mi TV Stick Android TV 9.0 ve 8 GB depolama alanı ile karşımıza çıkacak. Mi Smart Band 5’in özellik listesinde ise daha önce iddia edilen NFC, Alexa entegrasyonu veya SpO2 sensöründen bahsedilmiyor.

Xiaomi Mi Band 5 ve Mi Smart Band 5 için de kamera denklanşörü özelliğinin etkinleştirilmesi hedefleniyor. Küresel sürüme gelip gelmeyeceği ise henüz netleşmedi.

Kaynak: shiftdelete

Whatsapp İletişim