Donanım Teknoloji Haberleri

Logitech K480 Klavye bizlere neler sunuyor !

Kaliteli bir kablosuz klavye isteyenler için pazarın en başarılı alternatiflerinden olan Logitech K480, şık tasarımı ve fonksiyonelliği ile dikkatleri çekiyor. Bakalım Logitech K480 modeli bizlere neler sunuyor?

Logitech K400 Plus İncelemesi Logitech K400 Plus İncelemesi
Logitech’in hem notebook kullanıcılarına hem de akıllı televizyon kullanıcılarına hitap eden…
Logitech K480 Fiyatı
Özellikle 3 cihaza aynı anda bağlanabilmesi ve cihazlar arasında çok kolay bir şekilde geçiş yapabilmesi ile öne çıkan Logitech K480, ülkemizde 160 ile 200 TL fiyat aralığında bulabiliyor.

Logitech G502 Proteus Spectrum İnceleme Logitech G502 Proteus Spectrum İnceleme
Logitech’in, kullanıcılar tarafından sevilen oyuncu faresi G502’nin revize edilmiş hali olan…
Logitech K480 Özellikleri
Windows, Android, iOS, Chrome OS ve Mac OS işletim sistemleri ile beraber çalışabilen Logitech K480, yaygın olarak kullanılan tüm platformlara destek veriyor. Özellikle fonksiyon ve bölünmüş tuşların farklı platformlarda farklı özelliklere kavuşması cihazın önemli artılarından.

Logitech K480 Bluetooth Klavye Logitech K480 Bluetooth Klavye
Üç farklı cihaz arasında hızlıca geçiş yapmanıza izin veren, iOS, PC; Mac ve Android’de…
Şık bir tasarım ile karşımıza çıkan Logitech K480, 820 gram ağırlığında. Cihazın üst kısmında bulunan ızgaraya iki adat tablet veya bir tablet bir akıllı telefon koymak mümkün aynı zaman da bu ızgaraya 10 inçlik tabletler de sığabiliyor.

2 adet AAA pil ile çalışan ve yaklaşık 2 yıl pil ömrüne sahip olan Logitech K480’in Bluetooth menzili ise 10 metre. Hem uzun pil ömrü hem de cihazlar arası kolay geçiş yapması Logitech K480’i rakiplerinden ayıran önemli noktalar.

kaynak: shiftdelete.net

Whatsapp İletişim